Твір-розповідь про цуценя

Моє цуценя Бім

Цуценя

Я завжди мріяв про свого собаку. Просив батьків, щоб вони купили мені цуценятка. І вони обіцяли подарувати його на мій день народження. Тому я з нетерпінням його чекав.

Нарешті, настав довгоочікуваний день. Я прокинувся, побіг на кухню до мами. Вона мені сказала, що тато пішов за моїм подарунком. Незабаром у двері подзвонили, увійшов тато. У нього в руках було крихітне миле цуценятко білого кольору. Я дуже зрадів! Тато опустив його на підлогу. Щеня відразу ж побігло в сторону кута. Швидше за все, воно злякалось незвичного місця та нових людей. Я підбіг до нього, погладив по м’якій шерстці та взяв на руки.

Щеня було маленьким, пухнастим та дуже красивим. Його карі очі з подивом дивилися на мене, вуха були трохи опущені донизу, хвостик був зовсім коротким. Цей песик був породи тер’єр. Зазвичай ці собаки виростають до середніх розмірів. Ми вирішили його погодувати. Я заздалегідь купив спеціальний корм для цуценят. Ми насипали їжу в миску, підсунули до собачки. Цуценятко понюхало й почало їсти. Було дуже цікаво за ним спостерігати. Я вирішив назвати свого маленького песика популярним ім’ям — Бім. Тато з мамою сказали, що дарують мені Біма, але за умови, що я буду відповідально за ним доглядати, дбати про нього.

У передпокої цуценяті застелили м’який килимок, тобто визначили місце для відпочинку та сну. Я повинен був ходити з ним на прогулянки, тренувати його, щоб він слухався та виконував всі команди. Особливо Бім любить бігати за палицею. Кинеш її подалі, даси команду принести — цуценя біжить дуже швидко, схоплює її в зуби та несе до мене. Але віддавати не хоче. Потім починає від мене тікати, а я його наздоганяти. Так ми з ним весело граємо на свіжому повітрі.

А ще я навчив Біма подавати капці. Як тільки я приходжу зі школи, він біжить мене зустрічати. Кажу, щоб він мені приніс мої капці. Бім без помилок знаходить саме мої, та приносить. Ми всі дуже дивувалися, як це він не помиляється.

Через рік цуценя стало вже дорослим тер’єром. Ми дуже любимо свого собаку, завжди згадуємо, як Бім ріс, яким маленьким цуценятком його подарував мені тато.

Подібні твори:

Твір-опис собаки без породи

Твір на тему «Собака — мій друг»

Твір «Собака — кращий друг людини»

Твір «Моя улюблена тварина — собака»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>