Твір «Мої враження від літніх канікул»

Безтурботні літні канікули

Враження від літніх канікул

Літні канікули, безумовно, для школяра — найкращий час! Щороку всі школярі з величезним нетерпінням очікують цього чудесного часу. І кожен проводить ці три місяці по-своєму. Когось батьки відправлять до літнього табору, хтось їде на море з батьками, хтось гостює у бабусі. Є і такі хлопці, що проводять своє літо вдома. Незалежно від того, де воно було проведено, все одно літні канікули будуть найкращими й незабутніми. Адже це — літо!

Ось вони, три безтурботні місяці щастя, сонця та веселощів! Можна цілими днями купатися в річці або озері, загоряти, зустрічатися з друзями, кататися на велосипеді або роликах, ганяти м’яч з хлопцями, грати в квача, хованки… Всього неможливо перерахувати! А найголовніше, на три місяці забуваєш про підручники, уроки, оцінки. Радієш кожному сонячному дню.

У кожного літо своє. Тож потім, приходячи до школи, хлопці та дівчата починають ділитися враженнями. Всім здається, що їхнє літо — найкраще. Я ось, наприклад, літо провів у бабусі з дідусем. Я приїжджаю до них щоліта. Живуть вони у Татарбунарах. Це далеко від нас, і мені це подобається. Все у них по-іншому, немає багато чого того, що є в місті, тому мені в них цікаво. Тут неможливо нудьгувати, навпаки, на все часу не вистачає!

Чим мене вразили літні канікули?

Всі три місяці минулого літа я провів у селі. Мої дідусь та бабуся проживають в Івано-Франківській області, у великому дерев’яному будинку. Є у них корова, два барани, свиня, десяток качок, дуже багато курей і навіть кінь. Цей кінь — дідусів улюбленець, мені дуже сподобалося кататися на ньому верхи.

Час тут пролітає непомітно, а скільки всього дізнаєшся! І скільки всього навчишся робити! До того ж, свіже повітря, свої ягоди на кущах, яблука й груші, полуниця на грядках. Все це настільки смачне! А як бабуся чудово готує, які у неї пироги виходять — цей смак не описати.

Під час свого гостювання я навіть допомагав бабусі доїти корову. Було страшно, зізнаюся, але мене підтримував дід. Корова — скотина розумна, і бабуся мені сказала: «Вона відчуває господаря, тому треба бути впевненим і обережним». Я це зрозумів і потім щоранку допомагав бабусі.

Також я допомагав дідові в саду та на городі, і мені це сподобалося. Поливати грядки, використовуючи шланг — це така захоплива справа. Хоча часом бабуся мене лаяла, що ми з дідом скоріше граємося з водою, ніж грядки поливаємо. Вода зі шланга — немов фонтан у тебе в руках, і одного разу під цей фонтан потрапила бабуся. Всі ми тоді були мокрі від води.

Приємні спогади про цей чудовий літній день я зберігаю досі!

Моє незабутнє літо

Минулі літні канікули я провів у селі, тож в мене збереглися дивовижні враження від них.

Найбільш приємним був похід до лісу, куди я відправився зі своїм дідусем. Це гарний, хвойний, високий і тихий ліс. Ліс, наповнений живністю, грибами та ягодами, мов у казці. Тут я бачив зайців і білок, що дражнились, кидаючись шишками, бачив і дикого кабана, який пробіг повз нас. В годівниці для птахів ми з дідом підсипали хлібних крихт. Дідусь розповів мені, що тут бродить багато лосів і за ними доглядає місцевий лісник.

А потім ми їздили на річку. Хоч вона і маленька зовсім, але вода в ній чиста та тепла. Я грав там з хлопцями у волейбол, на березі ми смажили м’ясо, засмагали та плавали до вечора. Все літо не хотілося далеко йти від цієї річки, адже було дуже спекотно.

Мої чудові враження від літа

Це літо я провів у бабусі й дідуся. Більшість часу я відпочивав і розважався, тобто грав у різні ігри. Найкраща літня гра — футбол. У селі багато хлопчаків — і тих, з ким я давно знайомий, і тих, з ким познайомився нещодавно. Ми всі поділилися на дві команди. Вони вийшли не тільки різновікові, а й чисельністю більше, ніж на чемпіонатах світу. Але від цього було тільки веселіше!

Грали ми на місцевому полі, де недалеко паслися корови всього села. Тому вийшло ще й так, що у нас були глядачі й вболівальники. Нехай і рогаті, зате так мукали, коли ми забивали гол у ворота! Ми могли ганяти м’яча п’ять годин поспіль, і кожен уявляв себе відомим футболістом!

Як би не хотілося, а літо колись закінчується. На жаль… Канікули пролетіли так непомітно, так швидко. Але вони залишили в мене чудові враження.

Я з великим нетерпінням чекаю наступного літа! Сподіваюся, майбутні літні канікули теж будуть різноманітні, веселі та цікаві.

Подібні твори:

Твір «Спогади про літо»

Твір «Чим мені запам’яталося літо?»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>