Твір-розповідь «Один за всіх, або Мої друзі в школі»

загрузка...

В мене небагато друзів, проте вони справжні. Щоб їх порахувати, достатньо пальців на одній руці. Я певен, що у дружбі головне — відданість. У наших стосунках з друзями саме так: один за всіх та всі за одного.

Четверо з п’ятьох моїх друзів вчаться в одній школі — тій, де навчаюся я. Лише один друг, Сашко, є моїм сусідом, але відвідує іншу школу. Всіх нас об’єднує те, що ми живемо у спільному дворі та багато спілкуємося поза школою. До речі, у ранньому дитинстві ми навіть ходили до одного дитячого садочка, що знаходиться поруч з нашим двором.

Я впевнений у своїх друзях, адже нашу дружбу перевірено часом. Ми товаришуємо вже сім років, і за цей період були різні випадки. Не буду приховувати, траплялися і образи, й непорозуміння, та навіть дрібні сварки. Та тривало це недовго. Той, хто був винний у такій ситуації, швидко вибачався. У будь-якому випадку, до бійки не доходило ніколи. Інакше які б ми були друзі?

З часом ми стали ще більше розуміти один одного. Ми маємо спільні захоплення, нам подобаються одні й ті самі книжки, фільми, інтернет-ігри. А ще ми завжди допомагаємо один одному у навчанні.

Отже, з кожним роком наша дружба тільки міцнішає. Я переконаний, що мої друзі — найкращі у світі. І хоча ми не мушкетери, а звичайні хлопчаки, в нас навіть є свій девіз: «Один за всіх — всі за одного». Ми ніколи не зрадимо нашу дружбу!

Подібні твори:

Твори на тему «Справжня дружба»

Твір на тему «Чи легко бути другом?»

Твір на тему «Мій найкращий друг»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>