Твір «Мої сусіди»

Мої цікаві сусіди

Мої сусіди

Найперша жителька нашого будинку

Різні люди живуть у моєму домі. Серед них є люди похилого віку (ветерани війни й праці), школярі та дошкільнята. Багато хто працює на виробництві, у торгівлі; є представники бюджетної сфери: лікарі, вчителі, вихователі. У третьому й четвертому під’їздах живуть лікарі, а в другому — вчителі. Всі ці люди — мої сусіди. Вони цікаві й потрібні, але я хочу написати про літню сусідку, найпершу жительку нашого будинку.

Сидорчук Луїзі Іванівні (всі називають її бабусею Луїзою) 84 роки. Ця жінка багато цікавого знає про будинок і всіх його мешканців: хто і в якій квартирі живе, чим займається, де працює. Їй можна поставити будь-яке питання, відповідь буде негайною. Якщо несподівано біля будинку з’являються незнайомі підозрілі люди, то Луїза Іванівна проявляє велику пильність: цікавиться, хто вони та до кого йдуть. Ані весілля, ані новосілля не обходяться без неї. Вона — перший вісник будь-якої події в будинку та подвір’ї. Деякі дорослі жартома називають її «прокурором», адже вона все про всіх знає, дає оцінку різним подіям і поради мешканцям. Я думаю, що просто ця бабуся любить спілкуватися, вважає турботу про двір своєю роботою. Мешканці їй завжди довіряють і дуже поважають її.

Ми, дітлахи, любимо розмовляти з Луїзою Іванівною і дивитися, як спритно вона в’яже шарфики, носочки, кофтинки. Здається, що вона дбає про всіх дітей двору. Якщо ми одягнені не по погоді, вона зробить зауваження і розповість багато корисного про здоров’я. Моїм друзям бабуся Луїза порадила не купувати яблук навесні, бо в цю пору в них дуже мало вітамінів. Тепер і дорослі, і діти йдуть до неї за порадою. Якщо їй доводиться довго перебувати на вулиці одній, вона підходить до під’їздів і через домофон запрошує інших бабусь на прогулянку. Ось така цікава жінка живе в нашому дворі!

Наші допитливі сусідки

У будинку, де я живу, а особливо в під’їзді, майже всі мешканці добре знають один одного. Найжвавіша пора у дворі — літо. З ранку й до вечора на лавочках сидять наші допитливі сусідки — старенькі бабусі. Вони обговорюють всі новини двору, проявляють увагу до всіх сусідів. Коли я виходжу гуляти, завжди вітаюся з ними, спілкуюся.

Хочеться відзначити, що хлопці в нашому дворі дуже дружні. Ми разом граємо, катаємося на гойдалках і каруселях, бігаємо на роликах, ковзанах, лижах.

Отже, хочеться, щоб всі мої сусіди були здорові й щасливі, а всі дітлахи добре вчилися.

Інші твори:

Твір на тему «Моя сім’я»

Твір-опис «Моя бабуся»

Твір на тему «Дитинство»

Твір на тему «Мій друг захворів»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>