Твір «Мої улюблені квіти»

Я люблю лілії!

Мої улюблені квіти

Квіти — це диво, яке подарувала нам матінка-природа. Я вважаю, що некрасивих квітів просто не буває. Всі вони різні. Є маленькі, великі, пишні, строгі, витончені, ароматні та просто красиві.

Відгадайте, яка квітка мені до душі? Ви можете спочатку подумати, що це королева всіх квітів — троянда. Але це зовсім не так. Безумовно, цей вид квітів люблять всі. Деякі просто з розуму сходять від цієї запашної красуні. Мало хто не любить троянди. Я не можу сказати, що вони мені не до душі, просто найбільше мені подобаються прекрасні лілії.

Ще з раннього дитинства мені полюбилася ця дивовижна квітка. Я вперше з ними познайомилася у бабусі в селі. У неї весь сад був засаджений ліліями. Ці яскраві, незвичайні квіти так і манили мене на них подивитися. Ніби принцеси, ошатні, стрункі, привітно зустрічали мене в саду, киваючи своїми голівками.

Ось з того часу я і закохалася в ці милі створіння природи — лілії.

Чому мені подобаються квіти лілії?

Лілії — дивовижно прекрасні квіти. У деяких з них навіть є так звані «веснянки». Такий вид називають тигровими. Зазвичай вони бувають помаранчевого кольору, але також зустрічаються рожеві та бордові. Взагалі сортів лілій існує дуже багато. Всі вони відрізняються за кольором, формою пелюсток і листя. Навіть кількість бутонів у них різна буває. Кожна з представниць свого виду чудова.

Воно й не дивно, адже квіти лілії символізують досконалість. Дійсно, навіть складно уявити, що ще могло б зробити лілію красивіше. Лілія була символом королівської династії. Напевно, саме тому в мене вона асоціюється з принцесою і королевою.

Лілія — ​​це досить жіночна квітка, особливо якщо вона буде представлена ​​в якомусь ніжному кольорі — світло-рожевому або білому. Букет з лілій виглядає дуже красиво та святково. Я просто в захваті, коли у нас вдома стоять у вазі лілії. У цей момент панує якась незвичайна, казкова атмосфера.

А ще я просто без розуму від аромату, який виділяють ці квіти. Такі ніжні лілії, але запах у них досить сильний. У деяких людей від нього навіть може кружляти голова. Крім того, він дуже приємний, несхожий на інші. Цим, напевно, вони мене й приваблюють.

Попри те, що я так люблю лілії, завжди пам’ятаю, що квіти є частиною природи, тож їх потрібно берегти та без необхідності не зривати.

Подібні твори:

Твір-розповідь, оповідання, текст про квіти

Твір-розповідь, текст про весняні квіти

Твір на тему «Проліски»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>