Твір «Музика в моєму житті»

Мої відчуття, коли я слухаю музику

Музика в моєму житті

У житті кожної людини музика грає особливу роль. Вона супроводжує нас від самого народження. Щоб наш сон був міцним, мама співала нам колискову в дитинстві. Потім ми вчили веселі пісеньки в дитячому садку. А пізніше у нас почали формуватися музичні вподобання. Одні люди в захваті від акордів важкого року, інші вважають за краще легку популярну музику. Хтось пов’язує з нею своє життя і вчиться в музичній школі, а далі в консерваторії. Інші просто слухають її в навушниках дорогою до школи, університету, на роботу.

Мені здається, що дуже складно знайти людину, яка байдужа до музики. Адже вона надихає людей, нагадує про якісь важливі події з життя, мотивує, піднімає настрій. Коли мені важко вивчити якийсь вірш, я завжди вмикаю класичні твори. Вони допомагають налаштуватися на навчання. Ця музика по-особливому прекрасна. Вона зачіпає найтонші струни нашої душі, впливає на настрій і сприйняття світу. Мені здається, що класична музика наповнена високими почуттями й благородними поривами. Адже в мелодіях композитори відбивають свої переживання. Під звуки скрипки та фортепіано я завжди мрію, а ось сильні акорди змушують мене задуматися і засумувати. Мама каже, що класика робить нас духовно багатшими.

Музика допомагає нам розвинути почуття прекрасного. Вона зближує людей. Ми часто збираємося сім’єю за столом і починаємо співати різні пісні. Навіть коли до нас у гості приходять малознайомі люди, то вони без жодних проблем підспівують. Це допомагає усунути бар’єри, які заважають спілкуванню.

Отже, музика — це найбільша втіха: вона освіжає серце й дарує йому світ, вона вимиває геть з душі пилюку повсякденного життя. Я дуже люблю музику. Без неї моє життя не було б таким цікавим.

Моя улюблена музика

Мій музичний смак ще не сформувався. Мені подобається підспівувати популярним співакам, слухати акорди класичної музики, а іноді хочеться послухати записи знаменитих реперів. Тому знайомі завжди дивуються, коли бачать постери, наклеєні на стінах моєї кімнати або ж мій плей-лист.

У моєму житті музика грає дуже важливу роль. Коли я сумую, вмикаю веселу пісню, підспівую виконавцю і танцюю. Таким чином мій настрій помітно поліпшується. А ще у нас з подружками є традиція. Ми збираємося раз на два тижні, включаємо музику та з гребінцем у руках уявляємо себе виконавцями пісень.

Кожен мій ранок починається з веселої пісні. Мені здається, що важливо з ранку отримати порцію гарного настрою, щоб день пройшов вдало. Приходячи додому після школи, насамперед я вмикаю радіо. Пісні різних жанрів допомагають мені налаштуватися на виконання домашнього завдання і відпочити від уроків.

Отже, музика грає значну роль у моєму житті.

Дивіться також:

Твір на тему «Мій улюблений музикант»

Діалог на тему «Музика»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>