Малюнок до Дня сліпих / Рисунок ко Дню слепых

Коли святкують в Україні Міжнародний день сліпих?

Дата 13 листопада позначена в календарі як Міжнародний день сліпих. Це свято було призначено Всесвітньою Організацією охорони здоров’я, до якої належить також і Україна. В цей день в нашій країні, як і в багатьох інших державах, проходять заходи, мета яких привернути увагу суспільства до людей, які втратили зір.

Керівництво України як централізовано, так і на місцях, повинно впровадити реальні механізми, які сприяли б розширенню участі сліпих та людей зі слабким зором у суспільному житті країни, їх можливостей отримання знань та інформації за допомогою інформаційно-комунікаційних засобів, підвищенню їх зайнятості. Це дозволило би цим людям відчувати себе повноцінними членами суспільства та поліпшило би якість їх життя.

У цій справі дуже допомагають чотириногі друзі — собаки, які замінюють своїм незрячим господарям очі. Вони супроводжують їх на вулиці, допомагають обходити перешкоди, безпомилково вибирають потрібні маршрути, надають допомогу в побуті.

Малюнок до Дня сліпих

Напередодні Міжнародного дня сліпих у багатьох школах України проводять виставки дитячих малюнків. Не є винятком і середня школа № 71 міста Одеси, в якій навчається мій син. Ось малюнок, який він підготував:

Малюнок до Дня сліпих

Цей чоловік не здатен бачити веселку, якій радіють діти. Щоб пересуватися, він змушений у всьому покладатися на свого вірного пса-поводиря.

Наша постійна увага, підтримка і взаємодопомога допоможуть сліпим почувати себе повноцінними і здоровими людьми.

Дивіться також:

Розповідь на тему «Ткацтво — одне з найдавніших ремесел»

Твір та його переказ про природу «Нам жити на цій планеті»

Твір з української мови на тему «Книга в моєму житті»

Твір на тему «Поспішайте робити добро!»

2 Комментария “Малюнок до Дня сліпих / Рисунок ко Дню слепых

  1. Леся сказал:

    Прикольный рисунок! Мне понравилась идея (сюжет) и его воплощение — контраст между людьми с и без физических недостатков.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>