Твір на тему «Мій день у школі»

Мій день у школі

Мене звати Олена. Мені п’ятнадцять років, я вчуся в десятому класі. Кожен день в школі не схожий на інший, бувають цікаві дні та заходи. Повторюється тільки розклад уроків і дзвінків.

Мені подобається організація навчального процесу в моїй школі. Уроки у нас починаються о пів на дев’яту ранку. Це дуже зручно, тому що деякі учні живуть далеко та їм доводиться довго їхати чи йти, а так вони можуть поспати трохи довше. Я живу досить близько до школи, хвилин п’ятнадцять пішки. Зазвичай я виходжу о восьмій годині та приходжу в школу о вісім п’ятнадцять або вісім двадцять. Я заходжу до класу та відразу починаю готуватися до першого уроку: дістаю щоденник, книгу, зошити та пенал. Якщо нам задали усне завдання, то найчастіше сідаю повторювати матеріал, а якщо письмове — виходжу в коридор поспілкуватися з іншими учнями. Уроки починаються з двох гучних дзвінків. Всі хлопці поспішають на урок, і я теж не відстаю; ми повинні бути на своїх місцях раніше вчителя.

Я завжди роблю всі домашні завдання, готуюся до уроків, тому я — відмінниця. Коли входить вчитель, ми встаємо, він вітається та починає урок.

На уроках я зазвичай дуже активна, піднімаю руку, але мене не завжди запитують. Якось мені сказали, що я паличка-стукалочка, мене запитують, коли ніхто не знає. Дзвенить дзвінок, учитель дає завдання на наступний урок і виставляє оцінки, урок закінчено. Ми збираємо приладдя та йдемо до іншого кабінету, на наступний урок.

Перерви після першого й другого уроків лише десять хвилин. Ми встигаємо тільки перейти з одного класу до іншого та приготуватися. А ось після третього й четвертого уроків перерви великі, щоб учні встигли пообідати. Після третього — їдять молодші класи, а після четвертого — середні й старші, тобто ми. У нашій школі є велика їдальня, там готують дуже смачно, тому ми разом з однокласниками часто ходимо туди їсти.

Іноді ми граємо в настільний теніс у вестибюлі. Восени й навесні, коли тепло, ми проводимо перерви на вулиці, а взимку рідко виходимо на вулицю, тільки якщо випав сніг, то граємо в сніжки або квача.

Зазвичай у нас шість уроків на день, вони закінчуються о чотирнадцятій десять. За графіком ми чергуємо в класі: витираємо дошку, поливаємо квіти, піднімаємо стільці та миємо підлогу. В основному чергуємо парами, щоб було легше й швидше. Потім ми йдемо додому або на різні гуртки та позакласні заняття.

Інші твори:

Твір-розповідь про час на тему «Зупинись мить, або Одна година мого життя»

Твір про школу. Текст-розповідь, есе

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>