Твір на тему «Мій літній відпочинок»

Мій відпочинок влітку

Мій літній відпочинок

Кожен школяр з нетерпінням чекає довгоочікуваних літніх канікул, це як подарунка після складного навчання. І ось вони нарешті настали. За цей час відбувається стільки цікавого й захопливого навколо! Найбільша мрія кожної людини — потрапити на море, яких в Україні два — Чорне та Азовське. Я не є виключенням, тому мій літній відпочинок завжди пов’язаний з морем.

На півдні можна позасмагати на піщаному пляжі, а потім плавати у воді, що нагадує парне молоко. Велике задоволення приносить спостереження за морськими хвилями, що вдаряються об скелястий берег. Увечері приємно прогулюватися красиво освітленими вулицями й затишними парками та їсти смачне морозиво. А можна знову прийти на пляж і насолоджуватися теплом літньої ночі, слухаючи морський прибій.

Всім дітям дарує радість відвідування аквапарку. Там все нагадує казку, де можна зустріти своїх улюблених героїв. Особливо захоплює подих катання на водних гірках, а ось хвильовий басейн, навпаки, розслабляє.

Після перебування на морі мої канікули тривають вже в селі у бабусі. Там знаходишся наодинці з природою. Ми з друзями ходимо до лісу по суниці, чорницю, гриби. Крім того, часто купаємося та відпочиваємо на березі річки.

А ще я з задоволенням допомагаю бабусі по господарству. В неї багато різних тварин і птахів. Я із задоволенням їх годую. А потім бабуся поїть мене парним молоком. Коли спадає спека, ми з нею працюємо на городі, прополюємо грядки, поливаємо овочі. Мені подобається зривати з дерева ароматні яблука й груші та відразу ж їсти їх. Вони набагато смачніше, ніж ті, що продають на міському ринку або в супермаркеті.

Також я проводжу літо з друзями у дворі. Ми полюбляємо збиратися разом і грати в рухливі спортивні ігри, наприклад, футбол, теніс, а також організуємо різні змагання та естафети.

Влітку я часто відпочиваю в таборі, бо мені не хочеться без діла сидіти вдома. Туди я їду зі своїми друзями. У таборі кожен день проходить цікаво. Особливо мені подобається відкриття табору, день Нептуна та закриття зміни з великим багаттям.

Виходить, що за три місяці відпочинку в мене проходить насичене маленьке життя. Навіть протягом всього навчального року не буває стільки подій, скільки під час літніх канікул. Тож не дивно, що літній відпочинок мені подобається набагато більше, ніж шкільне життя.

Подібні твори:

Твір на тему «Відпочинок на морі»

Твір «Літній відпочинок у селі»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>