Твір на тему «Мій найкращий день літа»

Мій найкращий день літа

Ось і прийшло довгоочікуване літо. А що це означає? Це, в першу чергу, довгі канікули. А ще ми з батьками збираємося поїхати до моря. Ми щороку їздимо на своїй машині на відпочинок. Дуже красива дорога, завжди можна зупинитися, де заманеться. Мама заздалегідь готує нам багато всякої смачної їжі в дорогу. Ми беремо з собою термос з окропом. У багажнику автомобіля є розкладний столик і стільці. Загалом, ми повністю готові до подорожі. Заздалегідь продуманий маршрут з відвідуванням різних міст набагато полегшує весь шлях прямування.

Коли ми, нарешті, доїхали до курортного міста Одеси, було вже зовсім темно. Добре, що у нас була домовленість з господинею невеликої дачі, де ми винайняли житло. Відпочивши, ми вирішили піти до моря і заодно дізнатися, що в цьому місті є цікавого. В Одесі, взагалі, дуже багато чудових історичних пам’яток. Але мені й сестрі дуже хотілося відвідати дельфінарій. У нашому місті поки немає такого закладу. Наша господиня розповіла, як туди дістатися, і ми поїхали. Під’їхавши за вказаною адресою, ми побачили величезну, скляну, дуже сучасну будівлю. Це і був дельфінарій.

Опинившись вперше в дельфінарії, ми розглядали буквально все. Величезний басейн з кришталево чистою блакитною водою, великі, зроблені великим розміром, фотографії вихованців: морських котиків, дельфінів та їхніх тренерів.

Розсівшись по своїх місцях, ми з великим нетерпінням чекали початку вистави. І ось вона почалася. Змінили освітлення, тепер всі промені яскравого світла були спрямовані на водну гладь басейну, зазвучала приємна красива музика. І ось це видовищне шоу почалося. Тварини під команду стрибали через кільця, пірнали й підстрибували над водою, синхронно плавали по кілька разом. Око неможливо було відірвати від усього побаченого. Потім почали свій виступ морські котики, вони грали в волейбол у воді, та складалося таке враження, що їм це заняття дуже подобається. За всі виконані трюки вони отримували винагороду у вигляді риби, яку тренер діставав з відра та годував їх. У залі був повний аншлаг, ми всі дружно плескали в долоні після кожного виступу. Не тільки дітям, а й дорослим це подобалося.

Після закінчення шоу ми зайшли до парку розваг. Покаталися на різних атракціонах, а потім всі разом сіли в маленьку альтанку, якими оснащено колесо огляду. Вид міста з висоти нас просто приголомшив. Все було видно дуже добре: і гори, і море з яхтами, і приватні будинки в садах.

Це був мій найкращий день літа, і пройшов він дуже швидко. Ми, звичайно ж, втомилися, але були задоволені всім побаченим. А яке там було смачне морозиво!

Подібні твори:

Твір на тему «День літніх канікул»

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>