Твір на тему «Мій найкращий друг»

Пропонуємо вашій увазі твори про найкращого друга з використанням прикметників. Вони короткі, тому підходять для учнів початкової школи (2-3-4 класів).

Найкращий друг Сашко

Мій найкращий друг

В мене є найкращий друг на ім’я Сашко. Він мешкає у сусідньому дев’ятиповерховому будинку. Сашкові дев’ять років. Він теж вчиться у третьому класі, але в іншій школі. Наскільки мені відомо, вчиться мій друг добре. Крім того, відвідує спортивну секцію з плавання.

Сашко — добрий, чуйний і надійний друг, який завжди прийде на допомогу. Наприклад, нещодавно він допоміг мені змайструвати годівничку для птахів, яку ми повісили в нашому дворі.

Мені дуже подобається проводити час з Сашком. З ним завжди весело та цікаво.

Мій найкращий друг Артем

Мого друга звати Артем. Ми з ним вчимося в одному класі та сидимо за однією партою. Артем невеликого зросту, темноволосий, з приємним добрим обличчям. Він ніколи не сумує. Навіть коли з ним відбувається щось неприємне, він ніколи цього не показує.

Артем — привітний товариський хлопчик, цим він викликає прихильність до себе всього нашого класу. Я дуже добре знаю мого друга, тому можу сказати, що він є розумною та цікавою людиною. Він багато читає і захопливо розповідає те, про що прочитав. Вчиться Артем дуже добре. Майже по всіх предметах в нього відмінні оцінки.

Мені легко дружити з Артемом. З ним я ділюся найпотаємнішим, адже він ніколи не підводить мене.

Як здорово, що в мене є такий друг!

Інші твори:

Твір на тему «Хто такий друг?»

Твір на тему «Моя найкраща подруга»

Твори на тему «Справжня дружба»

Твір на тему «Мій друг захворів»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>