Твір на тему «Мій найкращий друг»

Пропонуємо вашій увазі твори про найкращого друга з використанням прикметників. Вони короткі, тому підходять для учнів 2-3-4-5 класів.

Найкращий друг Сашко

Мій найкращий друг

В мене є найкращий друг на ім’я Сашко. Він мешкає у сусідньому дев’ятиповерховому будинку. Сашкові дев’ять років. Він теж вчиться у третьому класі, але в іншій школі. Наскільки мені відомо, вчиться мій друг добре. Крім того, відвідує спортивну секцію з плавання.

Сашко — добрий, чуйний і надійний друг, який завжди прийде на допомогу. Наприклад, нещодавно він допоміг мені змайструвати годівничку для птахів, яку ми повісили в нашому дворі.

Мені дуже подобається проводити час з Сашком. З ним завжди весело та цікаво.

Мій найкращий друг Артем

Мого друга звати Артем. Ми з ним вчимося в одному класі та сидимо за однією партою. Артем невеликого зросту, темноволосий, з приємним добрим обличчям. Він ніколи не сумує. Навіть коли з ним відбувається щось неприємне, він ніколи цього не показує.

Артем — привітний товариський хлопчик, цим він викликає прихильність до себе всього нашого класу. Я дуже добре знаю мого друга, тому можу сказати, що він є розумною та цікавою людиною. Він багато читає і захопливо розповідає те, про що прочитав. Вчиться Артем дуже добре. Майже по всіх предметах в нього відмінні оцінки.

Мені легко дружити з Артемом. З ним я ділюся найпотаємнішим, адже він ніколи не підводить мене.

Як здорово, що в мене є такий друг!

Розповідь про найкращого друга

Мій друг Назар

Що ви розумієте під словосполученням найкращий друг? Що це за людина та ким вона вам є? Яке значення має дружба?

Для мене найкращий друг — це людина, яка завжди готова прийти на допомогу та підтримати в скрутну хвилину. У мене багато вірних друзів, але найкращий друг один. Його звуть Назар.

Ми познайомилися з Назаром в садку, коли нам було по п’ять років. Його перевели до нас у групу, з чого й почалася наша дружба.

Він завжди ділився зі мною іграшками, грав зі мною в пісочниці, давав пограти в його найулюбленіші машинки. Ми спали поряд у годину сну та пошепки перемовлялися, поки вихователька Марія Петрівна відходила по справах. Були прекрасні часи. Пам’ятаю випускний з дитячого саду, коли ми запускали в небо кульки та загадували бажання. Саме тоді я загадав, щоб ми з Назаром були друзями навіки. Мені здається, воно збулося. Ми дружимо вже п’ять років.

Потім в сім років ми пішли в перший клас. Так вийшло, що ми з Назаром потрапили до спільного першого класу. На жаль, нас не посадили за одну парту. Назар сидів у першому ряду, а я — в третьому, але ми все одно переглядалися на уроках і часом хихикали. У другому класі нас посадили ближче один до одного, тож нам вдавалося писати записки та передавати через однокласників.

Моє розуміння дружби

Я, напевно, ще до кінця не розумію, що таке дружба. Хочеться вірити, що це щось хороше й вічне. Постійне спілкування, веселі розмови на перерві та після школи, прогулянки у дворі… Може, це і є дружба?

Зараз ми виросли, нам вже по десять років. Ми помінялися, наші інтереси теж змінилися. Але дружба залишилася. Ми з Назаром, як і раніше, катаємо машинки, гойдаємось на гойдалках у шкільному дворі, ходимо один до одного в гості та допомагаємо з домашнім завданням. Я люблю свого найкращого друга. Люблю його по-дружньому. Він ніколи не зраджував мене, не розповідав мої секрети іншим. На нього можна покластися — а це найголовніше в дружбі.

Есе «Мій найкращий друг»

Друг Мишко

У кожної людини повинен бути свій найкращий друг. Але не кожен його має. Або ж він з’являється трохи пізніше. Коли є друзі, то людина може попросити допомоги в будь-яку хвилину. І це дуже допомагає, коли важко. Крім того, другу можна довірити всі свої секрети. Він завжди підтримає у важкій ситуації.

Мого друга звати Мишко. Він вчиться в іншому класі та в іншій школі, але це не заважає нашій дружбі. З ним ми познайомилися на гуртку зі стрільби. Коли я тільки прийшов у цей гурток, то нічого не знав. Вася допоміг мені освоїтися і зрозуміти, що від мене потрібно. Після стрілянини ми завжди з ним гуляємо. А на вихідних ходимо в гості, іноді він до мене, іноді я до нього. Якщо не виходить зустрітися, то ми граємо в ігри через інтернет. Ще ми з Мишком дуже любимо взимку ходити на каток, там ми проводимо багато часу. А ось якщо літо, то граємо в футбол. Буває дуже складно зібрати хлопців на полі. Але якщо нікого немає, то ми добре граємо й один з одним.

Як ми з Мишком врятували кошеня

Одного разу у Мишка в гостях ми вирішили побалуватися. У нього були маленькі кульки, з яких ми зробили водяні бомби. Після чого ми кидали ними в людей. Ми вже підросли, але мені й досі соромно за те, що ми творили з моїм другом. Мені б не хотілося, щоб на мене кинули якусь водяну бомбу. І люди, швидше за все, лякалися.

Але ми робили й хороші вчинки. Наприклад, одного разу кошеня застрягло в паркані. А ми з Мишком в цей час гуляли. Я помітив цього крихітного кошенятка та показав другу. На щастя, паркан був дерев’яним, і ми його просто розсунули та дістали біленького пухнастика. Він був дуже маленьким. Я не міг його просто залишити на вулиці. Тому приніс кошеня додому, показав і розповів історію про нього. Мамі й татові його стало дуже шкода, і вони дозволили залишити кошеня, якого я назвав Пумік. Він завжди мені буде нагадувати про нашу дружбу та мій добрий вчинок.

Отже, я вважаю, що у нас з Мишком багато спільного. Тому дорожу нашою дружбою.

Інші твори:

Твір на тему «Хто такий друг?»

Твір на тему «Моя найкраща подруга»

Твори на тему «Справжня дружба»

Твір на тему «Мій друг захворів»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>