Твір-опис на тему «Сад»

загрузка...

Висловлення на тему «Шкільний сад» (6 речень) з використанням узагальнювальних слів при однорідних членах речення

Біля нашої школи є сад. У ньому ростуть різні дерева: яблуні, груші, сливи, абрикоси, вишні. Учні дбайливо доглядають за садом. З усіх боків від плодових дерев вони створили захисну смугу. Берези, акації, клени — ці та інші дерева ростуть навколо саду. Завдяки рослинам біля нашої школи гарно та затишно.

Твір про сад біля школи — шкільний сад

Біля нашої школи є плодовий сад. У ньому ростуть різні дерева: яблуні, груші, сливи, абрикоси, вишні. Раніше на місці цього саду був величезний пустир. По всій його площі росли лише бур’яни та терен. Та керівництво школи вирішило облагородити пришкільну територію. За її наказом до школи привезли численні саджанці плодових дерев. Учні під наглядом технічних працівників школи розправляли корінці саджанців, присипали їх пухкою землею, створювали заглибини у ґрунті. Невдовзі всі саджанці були посаджені й почали рости.

І ось тепер біля школи є чудовий сад. Школярі дбайливо доглядають за ним. З усіх боків від плодових дерев вони створили захисну смугу. Берези, акації, клени — ці та інші дерева ростуть навколо саду.

Учням подобається, коли їхні уроки трудового навчання проходять у саду. Вони охоче скопують ґрунт, саджають квіти та кущі. Працювати на свіжому повітрі корисно для здоров’я. Це дуже радісна робота!

Завдяки рослинам біля нашої школи гарно та затишно. До шкільного подвір’я хочеться приходити навіть влітку. Тут можна не тільки відпочити на лавочці, але й насолодитися врожаєм соковитих садових фруктів.

Літній сад

Сад

Ми з мамою і татом щоліта їздимо в село до бабусі. Там ми п’ємо натуральне молоко, піклуємося про тварин. Але найбільше мені подобається сад. Він схожий на чарівну поляну. Там ростуть плодові дерева, кущі, квіти небаченої краси. Дві високі сосни красуються на сонці, так і хочеться їх обійняти!

А ще в саду полюбляє бавитися наш собака. А кіт, сховавшись у траві, спостерігає за тим, що відбувається.

В теплі літні дні хочеться полежати в саду у траві та відчути, як легкий вітерець ніжно обвіває тебе. А ще дуже приємно слухати, як птахи співають свою чудову пісню, присвячену рідному краю.

Ближче до осені в саду дозрівають яблука, груші, сливи. А восени ми збираємо врожай горіхів та айви.

Я люблю їздити до бабусі, побувати на свіжому повітрі та відпочити від галасливого міста в саду. Це мій улюблений куточок природи.

Інші твори:

Твір «Відпочинок на дачі»

Твір «Літній відпочинок у селі»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>