Твір на тему «Мій тато на вроду багатий»

загрузка...

Мій тато на вроду багатийМій вродливий тато

Мого батька звуть Олександр. Йому тридцять шість років. Він працює менеджером в Одеській митниці.

Для мене тато — це близька людина, мій ідеал чоловіка. Він дуже розумний і талановитий, добрий і сильний.

Також мій батько дуже гарний зовні. Ми з ним схожі — в нас однакові голубі очі, темно-русяве волосся. Навіть деякі звички одні й ті самі. Ми любимо разом грати, гуляти, дивитися телевізор.

Це людина, яку я дуже люблю і чиєю думкою я дорожу. Саме у нього я вчуся доводити до кінця кожну справу. Вчуся працьовитості й посидючості — рисам, яких мені іноді не вистачає.

Я дуже хочу, щоб мій тато ніколи не хворів та довго жив. Він є найбільшою і найважливішою для мене людиною, яка гарна не тільки зовнішністю, але й душею. Мій тато на вроду багатий!

Я люблю свого тата!

Я, як і більшість дітей, вважаю свого тата найкращим. Він великий та сильний. Мій тато вище середнього зросту, міцної статури, у нього зелені очі й світле волосся, яке він коротко стриже. Ще мій тато носить вуса й бороду. Зараз це в моді та йому дуже личить. Мені здається, так він схожий на царя Миколу Другого з династії Романових.

Мій батько багато знає і вміє. Він любить читати й дивитися пізнавальні передачі про природу, історичні події або техніку. А потім все це зі мною обговорює. Мені цікаво слухати, і я намагаюся запам’ятовувати цікаві факти, щоб потім розповісти друзям. Тато завжди пояснює мені, як влаштований той чи інший механізм, природне явище чи історичний процес. Я дуже люблю проводити з ним час.

Батько є головою нашої родини. Частенько він лагодить щось у будинку: крани, меблі, електрику. Викликає майстрів, тільки якщо має бути великий ремонт. Іноді я теж йому допомагаю. Тато каже, що чоловік повинен все вміти, це в житті завжди стане в нагоді. Одного разу він змайстрував відмінний комп’ютерний стіл, я й досі ним користуюся.За освітою мій тато юрист. Він працює заступником начальника юридичного відділу в одній з міських організацій. Роботу свою мій батько дуже любить, хоч часто й приходить втомлений. Він розповідає багато цікавих випадків зі своєї практики. Я замислююся над тим, щоб теж піти в цю професію, сподіваюся, тато зрадіє.

В нашій родині є традиція: ми всі разом виїжджаємо на велосипедах до лісу або в парк. У теплу пору року намагаємося робити це хоча б раз на місяць. Її придумав тато три роки тому, а ми з мамою підтримали. Такі поїздки дуже зближують. А ще ми з татом іноді ходимо в парк атракціонів. Мені дуже подобається колесо огляду, а татові — американські гірки.

Батько є для мене гідним прикладом, я дуже його люблю і пишаюся ним. Він є людиною, яка наділена не тільки зовнішньою красою, але й внутрішньою. Саме душевну красу вважають справжньою. Отже, мій тато на вроду багатий!

Дивіться також:

Твір на тему «Мій батько»

Розповіді про тата та твори на тему «Мій тато — найкращий у світі»

Твір на тему «Моя сім’я»

Твір-роздум на тему «Коли людина стає дорослою»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>