Розповіді про тата та твори на тему «Мій тато — найкращий у світі»

загрузка...

Мій тато — найкращий у світіТвір-мініатюра про тата

Мій тато — найкращий у світі. Його звуть Михайло. Він працює у шпиталі. Тато допомагає людям, а іноді навіть рятує їхні життя. Він полюбляє подорожувати. Часто ми всією сім’єю їздимо на природу. Тато збирає дрова й розпалює багаття. Потім він смажить шашлики й пригощає нас.

Коли у батька є вільний час, він завжди грає зі мною. Він спритний і сильний, з ним ніколи не страшно. Мій тато може зробити гойдалки або місток, полагодити машину чи велосипед. Він смішний і веселий. Я сумую, коли його немає вдома, адже дуже люблю свого тата. Для мене він найкращий у всьому світі. Ось який він у мене чудовий!

Невеликий твір на тему «Мій тато — найкращий»

У мене є батько. Звуть його Сергій. Я його дуже люблю. Ми багато часу проводимо разом. Коли є можливість, їздимо рибалити. Мені дуже подобається на човні ходити з татом в море за рибою. Разом ми розплутували сіті та спускали їх у воду. Тато багато чому навчив мене: їздити на велосипеді, кататися на ковзанах і на лижах.

Мій тато працює в аеропорту. Там дуже цікаво. Ми з ним фотографували літаки під час льотних навчань. У вільний час ми з татом граємо в шашки. Мій тато служив в армії у розвідувальному батальйоні. Я теж, як і тато, хочу бути розвідником.

Влітку ми їздили до лісу по гриби та ягоди. Ми збирали брусницю, чорницю, горобину і навіть їздили на болото по журавлину. Вона дуже кисла, але смачна, мені подобається. Тато знає багато грибів. І я теж тепер знаю. Це і підосичники, і підберезники, і шампіньйони. Коли ми приходимо в ліс, я знаходжу гриб найперший.

Нещодавно ми переїхали до села, тож влітку цього року підемо вже тут на річку на риболовлю з вудками.

Я хочу схожим бути на тата в усьому, хочу стати, як він. Як він — носити костюм і капелюх, ходити, дивитися і навіть спати. Хочу бути сильним, розумним, не лінуватися і робити все, як він — на відмінно! І не забути ще одружитися, а для цього треба знайти жінку, яка схожа на мою маму.

Коротка розповідь про татуся

Ім’я мого тата — Олександр, жартома він говорить, що це рідкісне ім’я. Він дуже веселий, це можуть підтвердити всі мої друзі. Коли він починає жартувати, ми тримаємося за животи. Мій тато дуже добрий і привітний. Любить робити компліменти жінкам — знайомим і незнайомим. Їм це дуже подобається.

Тато розумний і уважний. Ми з ним полюбляємо ходити в басейн щосуботи та кататися на водяній гірці. Мені з моїм татом дуже цікаво. З ним можна поговорити на будь-які теми, він дуже любить ділитися своїм життєвим досвідом. А досвіду в нього багато.

Мій тато, як в тій пісні — «тато може, тато може все, що завгодно, плавати брасом, сперечатися басом, дрова рубати. Тато може, тато може, все, що завгодно, тільки мамою, тільки мамою бути не може».

І це про мого тата. Я його дуже люблю і хочу бути схожим на нього.

Твір-розповідь з описом зовнішності тата

Мій тато — приклад справжнього чоловіка

Я дуже люблю свого тата. З самого дитинства він був для мене прикладом справжнього чоловіка. Я дивився на те, як він ставиться до мами — з ніжністю і турботою. Він люблячий і дуже уважний.

Тато високого зросту, в нього карі очі та темне волосся. На обличчі часто буває щетина, тато не дуже любить її голити, але мама змушує. У нього міцна статура, тому що в молодості він займався легкою атлетикою, а зараз бігає вранці, щоб тримати себе в формі.

Він у нас дуже вмілий: весь час щось лагодить або майструє. Може зробити полицю, полагодити кран або розетку. Я часто за ним спостерігаю і потроху вчуся. Думаю, мені це в житті точно стане в нагоді. Ще мій тато добре обізнаний в машинах. Він знає багато різних марок, їх переваги та недоліки. У нас теж є машина, тато її періодично лагодить або змінює витратні матеріали. У такі моменти я теж намагаюся перебувати поруч, щоб нічого не пропустити.

Найкращий у світі тато

Мій тато гаряче любить риболовлю. Я не поділяю це хобі, мені просто подобається їздити з ним на природу з наметами. Поки тато ловить рибу, ми з мамою займаємося багаттям, польовою кашею або шашликами. Ще можна поплавати на човні, оглядаючи околиці, або скупатися. На минулий день народження ми подарували татові німецький рибальський набір. Він дуже зрадів і тепер завжди бере його з собою.

Працює тато в торговій компанії завідувачем складу. Там у нього все лежить в повному порядку та на своїх місцях, тому тато прагне до порядку навіть вдома. Я бачу, що він любить свою роботу: підлеглі його поважають, деякі навіть були в нас у гостях.

Мій тато — найкращий у світі, я впевнений, що мені з ним пощастило. В нього є чому повчитися, з ним завжди весело та цікаво. Бувало, що він мене лаяв, але потім завжди міг знайти слова, щоб пояснити мені, в чому я неправий.

Я хочу бути схожим на тата, на мою думку, він є гідним прикладом для наслідування.

Твір на тему «Чому я вважаю свого тата найкращим?»

Для мене мій тато найкращий, я його дуже люблю. Знаю, що й він теж любить мене. Він дуже ніжно ставиться до мами, до мене з братом. У всьому мені допомагає, роз’яснює незрозуміле, вчить тому, що вміє сам. Ми з татом добре розуміємо один одного, завжди намагаємося один одному допомогти, підтримати. Минулого року я допомагав татові будувати сарай, куди б я міг ставити свій велосипед, подарований мені на день народження.

Мій тато — завзятий рибалка та мисливець, надійний товариш. Одного разу він взяв мене на річку та навчив ловити рибу, пояснюючи всі тонкощі вдалої риболовлі. А коли треба було переправлятися на другий берег річки, він переносив мене на спині. Восени ми з татом ходили в ліс по гриби. Там він вчив мене, як правильно орієнтуватися в лісі, щоб не заблукати, показав, які гриби їстівні та їх можна збирати, а які — ні. Тоді ми з татом набрали ціле відро різних грибів, а ввечері разом смажили їх на вечерю. Взимку тато любить кататися на лижах. До цього привчає і мене. Ми з ним разом робимо лижні вилазки на природу. А потім, захлинаючись, ділимося враженнями з мамою.

Якщо у нас вдома щось ламається, тато завжди намагається полагодити сам. А я завжди стою поруч і вчуся. Він уже багато чому навчив мене: працювати пилкою, забивати цвяхи, лагодити велосипед, навіть сіяти насіння і висаджувати розсаду в городі. А навесні ми разом з татом збирали сміття у дворі, на дитячому майданчику, та зробили наш двір набагато чистіше. Мені приємно проводити час з татом, з ним завжди цікаво.

Мій тато у всьому є для мене взірцем. Ось чому я вважаю його найкращим і хочу, щоб він завжди залишався для мене таким!

Твір-розповідь на тему «Мій найулюбленіший тато»

Біографія мого тата

Ми мало говоримо про татів. Милих і дорогих наших татусів. Але мені дуже хочеться розповісти про свого тата, щоб всі знали, що я дуже люблю його та пишаюся ним. Мого тата звати Роман Вікторович. Він виріс у багатодітній родині, де був найстаршим з дітей. З раннього дитинства він допомагав батькам у господарстві, хатніх справах, наглядав за молодшими братами Сергієм та Іваном. Я знаю, що коли тато вчився в третьому класі, його батьки переїхали жити з Одеси до Криму. З того часу його життя пов’язане з цим чудовим півостровом. Тут пройшли його дитинство та юність. На випускному балі в школі він познайомився з моєю мамою. З того часу вони нерозлучні. Потім він пішов до армії. Мій тато служив під Миколаєвом. Повернувшись з армії, він пішов вчитися до технікуму та став нафтовиком. І досі тато працює за професією вахтовим методом.

Мій тато — найкращий. У нього золоті руки. І це не просто слова. За що б він не взявся, виконує добре будь-яку справу. Цього літа він один робив ремонт в гаражі. Тато обізнаний в електриці, йому не становить особливих труднощів полагодити, наприклад, машинку для стрижки волосся, не кажучи вже про те, щоб встановити в квартирі розетки або вимикачі. Він може сам робити вдома ремонт. Тато добре керує автомобілем сам і навчив їздити на ньому мого брата Ігоря. Кожен раз, повертаючись з вахти, тато привозить нам з братом подарунки, а мамі — букет квітів. Наш тато часто возить нас на море, природу. Нещодавно ми всі разом їздили до Львова. Ми з ним вже об’їздили багато цікавих місць. З татом ми полюбляємо збирати гриби та ягоди. В нас з ним є свої улюблені місця, де нам подобається бувати. А коли тата немає, я сильно за ним сумую.

Тато — найулюбленіша та найдобріша людина

До батька з багатьох питань звертаються люди, і він завжди намагається допомогти їм порадою і справою. Сусіди, колеги з роботи, просто знайомі — всі поважають його за розважливість, ґрунтовність, досвід, чуйність. Він і нас з братом вчить, що дорослих треба поважати та прислухатися до їхньої думки. Ще наш тато навчив нас, що в свята ми повинні збиратися у колі сім’ї. І це вже стало нашою сімейною традицією. Мені це дуже подобається, адже в нас дуже дружна сім’я.

Тато завжди чимось зайнятий, він не боїться ніякої роботи. Запросто допомагає мамі приготувати їжу й випрати білизну, помити посуд і прибрати в будинку. Мені важко уявити якусь роботу, з якою не впорався б мій тато. Він все робить так, щоб це було красиво та якісно. Не працює планшет — я йду до батька з упевненістю, що він налаштує. Зламається моя лялька — я теж знаю, що він її полагодить. Не виходить з уроками — тато завжди прийде на допомогу. Папа любить чистоту та порядок: взуття в нього завжди блищить, речі висять на своєму місці. Він і нас з братом привчає до порядку.

Мій тато дуже сильний і сміливий. Він любить тварин, особливо собак. Мені подобається спостерігати за татом. Він буває різний: то задумливий і строгий, то веселий і смішний. Він вчить мене всьому, що вміє сам. Я хочу бути такою ж вмілою, сильною та впевненою в собі. Ми з братом дуже пишаємося татом і поважаємо його. Він найулюбленіший і найдобріший.

Міні-твір про тата

Мого тата звати Андрій. Я його дуже сильно люблю. Він в мене найкращий у світі. Тато допомагає мені робити домашні завдання з англійської мови.

Мій батько займається бізнесом. Він купив мені багато гарних подарунків, іграшок, возив по різних країнах. Ми з ним були в Чехії, Греції та Іспанії. Цього літа ми відвідаємо разом Туреччину. Також тато обіцяє купити мені квадроцикл.

Я дуже щасливий, що в мене є такий гарний тато. Я вважаю його найкращим у всьому світі.

Розповідь на тему «Мій чудовий тато»

Мого тата звати Олександр, прізвище Іванов, а по батькові Васильович. Він добрий, смішний, сильний, хоробрий, турботливий, розумний, талановитий, спритний, вихований. А ще він дуже гарний та вродливий. Як каже мама, наш тато на вроду багатий. Він любить маму, мене та сестричку Оленку більше за всіх на світі.

Тато навчив мене багато чому: кататися на велосипеді, роликах, ковзанах. Тато любить грати зі мною і з моєю молодшою ​​сестрою Оленкою. Часто він допомагає мені робити уроки. Тато любить працювати на нашій дачі та багато часу проводить на своїй роботі. Він служить в поліції. Ця професія небезпечна та нелегка, він там працює вже двадцять років. У тата є три медалі за відмінну службу. Він часто бере мене з собою на роботу, я дивлюся, як він пише рапорти. Ми їдемо в службовій машині, але в цей час тато не забуває розмовляти та жартувати зі мною. Якщо мене хтось ображає у дворі, він завжди заступається за мене.

Коли я виросту, то обов’язково буду піклуватися про своїх батьків. І мої діти теж піклуватимуться про них.

У мого тата почесна професія. І я можу зробити висновок, що він в мене чудовий!

Твір-розповідь на тему «Мій тато — найдобріший в світі»

В мене є батько. Звуть його Дмитро. Мій тато — еколог за професією. Він цінує і любить свою роботу. Іноді він затримується на службі допізна. Тато захищає природу: ріки та рибу — від браконьєрів, ліси — від вирубування дерев, рідкісні види тварин — від вимирання. За довгі роки роботи батько отримував багато престижних премій.

Мій тато дуже розумний і він завжди допомагає мені вийти зі складних ситуацій. А ще до мого тата ніколи не підходило прислів’я «Сила є, розуму не треба!».

Батько завжди допомагає мамі в домашніх справах: миє вікна й балкони, протирає підлоги та навіть може зварити борщ!

Мій тато дуже добрий — найдобріший тато в світі. Для мене він — справжнісінький герой. Я пишаюся своїм татом.

Розповідь на тему «Я люблю свого тата»

Мій тато Сашко

Мого тата звати Сашко, йому тридцять п’ять років. На роботі його звуть Олександр Миколайович, а вдома — просто тато. Він звичайний тато на світі, але він мій тато, тому я його дуже люблю.

Батько допізна працює, і тому з роботи він приїжджає втомлений, вже коли ми лягаємо спати. Через це ми з ним мало спілкуємося, але я не ображаюся на нього, адже розумію, що він заробляє гроші, щоб нас, свою сім’ю, забезпечувати всім необхідним.

Але коли тато вільний від роботи, він завжди грає з нами. Ми ходимо з ним до шкільного майданчика, де він мене вчить кидати м’яч правильно, щоб потрапити до баскетбольного кошика.

Як ми з татом проводимо час

Минулого року ми сім’єю їздили відпочивати на природу. На галявинці ми облаштували намет. Внизу протікала річка. Коли ми до неї спустилися, то побачили там багато риби. Ми з татом стали бігати за нею і ловити її руками. А ще ми кричали, як індіанці, це було цікаво та смішно. Мокрі й холодні, ми поверталися з однією рибиною, але були горді, як ніби йшли з цілим мішком риби. Мама нам зварила смачну юшку.

А ще ми всією сім’єю любимо ходити в кінотеатри на мультфільми. Після перегляду ми йдемо в кафе, п’ємо соки, чай, їмо тістечка та обговорюємо побачене. Також згадуємо смішні історії та жартуємо.

А коли мені було сім років, тато навчив мене плавати та пірнати. Ми всією сім’єю влаштовували змагання, хто далі пропливе під водою, затримавши дихання. В основному вигравав тато, але коли я ображався, він давав виграти мені.

Для мене мій тато є найкращим у світі. Він добрий, порядний, турботливий і дуже відповідальний.

Розповідь на тему «Найкращий тато»

Мій тато Олексій

Хочу написати невелике оповідання про свого тата. Звуть його Олексій, у нього блакитні очі та світло-русяве волосся. На даний момент йому тридцять шість років.

Я тата дуже люблю. Він гарний, добрий і милий — найкращий у світі! Робота у тата важка, він працює на будівництві, будує високі та міцні будинки. Робота мого тата приносить користь багатьом людям, які потребують житло. Він дуже пишається своєю працею.

Ми намагаємося знаходити вільний час для проведення спільного дозвілля. Влітку тато возить нас на дачу, де катається з нами в гамаку. Ми їздимо разом на море, на природу, граємо в рухливі ігри.

Я люблю свого тата!

Тато й мама багато працюють. Але через кожен рік ми літаємо у відпустку до бабусі, а також вивчаємо простори нашої країни. Тато вважає, що треба мати можливість вивозити дітей на узбережжя Чорного моря, щоб ми, діти, були здорові та менше хворіли. Взимку ми з ним ходимо на ковзанку та катаємося на ковзанах. Мій тато раніше катався на лижах і навіть брав участь в обласних змаганнях. Він цим дуже пишається. Тато завжди говорить, що необхідно вести здоровий спосіб життя, і я з цим повністю згодна.

З дитинства тато вивчає зі мною напади боротьби, це дуже цікаво. Я вважаю, що й в подальшому житті мені це не завадить.

Я з кожним роком стаю дорослішою, багато сама розумію і роблю певні висновки. Бачу, як тато любить мене, мою сестричку та нашу маму. Йому так пощастило, адже його оточують три люблячі жінки та він отримує нашу любов втричі. Тато багато для нас робить, і ми це цінуємо. Я вважаю, що татові навички та вміння, які він передає мені, принесуть користь в подальшому житті. Постійно прислухаюся до думки батька, знаю, що його поради завжди корисні.

Я дуже люблю свого тата та хочу, щоб він бачив мою любов.

Твір-розповідь на тему «За що я вважаю свого тата найкращим?»

Я дуже люблю свого тата, просто за те, що він є, що він мій рідний тато. Він також любить мене, проводить зі мною багато часу. Ми їздимо з ним на полювання, на риболовлю чи просто розмовляємо вдома на різні теми. Мій тато добре ставиться до мене, все для мене купує. Він піклується про мене, все дозволяє, грає зі мною.

Мій тато добрий, сильний, відповідальний. Вміє лагодити машини, робити ремонт у квартирі. Тато дуже розумний, знає багато всього цікавого. Я ставлюся до нього дуже добре, люблю більше всіх, навіть більше своїх друзів. Мама, звичайно, теж. Тато створює нашій родині гідне життя, за що ми йому дуже вдячні. Він любить нас і захищає. Я за нього заступаюся перед мамою, а він — за мене. Ми з ним найкращі друзі!

Тато допомагає мені з виконанням домашнього завдання, з виготовленням саморобок на уроки праці. Я завжди з ним раджуся, і він допомагає вибрати правильне рішення в будь-якій ситуації.

Коли стану дорослим, то буду приїжджати до тата в гості. Він буде вже літнім. Я буду водити його по справах, допомагати на дачі. Буду купувати батькам продукти та захищати їх від усіх труднощів.

Тато, я бажаю тобі щастя, здоров’я, поваги, добра, довгого життя!

Твір-розповідь на тему «Мій тато — найкращий у світі»

Тато — мій справжній друг

В нас дуже дружна сім’я. Крім мене, в ній є ще сестричка Яночка, мама Анастасія Григорівна та тато Костянтин Сергійович. Зараз я пишу про свого тата, якого я дуже люблю. У тата є мама, вона наша бабуся Наталя, і старший брат, дядько Андрій.

Тато — мій справжній друг. Йому тридцять чотири роки, в нього сіро-блакитні очі, темно-русяве волосся. Він полюбляє коротку зачіску, таку саму, як в мене.

Тато в мене високий та міцний, найсильніший в нашій родині. В дитинстві він займався гірськими лижами, ходив у басейн. Він і мене вже другий рік возить до спортивної школи, де мене та інших дітей тренер вчить кататися на гірських лижах. Тато привозив туди свої лижі, і тоді я побачив, як він на них добре катається, хоча займався цим видом спорту лише в дитинстві. Він так добре з’їжджає з гори, що навіть мій тренер запропонував йому попрацювати з дітьми помічником тренера. Але тато відмовився, через брак часу.

Тато віджимається від підлоги понад тридцять разів, добре лазить по канату, підтягується на турніку. Нещодавно бабуся подарувала мені гантелі, та я почав теж тренуватися. Я піднімаю гантелі сорок дев’ять разів, а тато вдвічі більше.

Професія мого тата

Батько з дитинства полюбляє активний спосіб життя: кататися на велосипеді, ходити в походи. Він і мене навчив кататися, а ще він допомагає мені ремонтувати велосипед, коли він ламається. Взагалі, татові подобається поратися з технікою, він добре обізнаний в марках автомобілів, вміє усунути несправності в своїй машині. Бабуся Наталя, його мама, розповідала, що він з дитинства полюбляв допомагати дідусеві та постійно був з ним в гаражі, коли дід ремонтував спочатку мотоцикл, а потім і машину. Може, тому тато і вивчився на автомеханіка.

Тато вчив мене керувати автомобілем, я хочу навчитися це робити так само добре, як і він. Звичайно, я зможу це лише тоді, коли виросту. Тато багато років працював водієм різних автомобілів, тому в нього великий досвід в цьому. Одного разу він їздив у відрядження на Закарпаття, возив з кар’єру ґрунт. Він розповідав, який там ліс і як близько до дороги там росте ягода.

Нещодавно тато поміняв місце роботи. Зараз він працює водієм на пожежній машині. Вона в нього дуже велика й красива. А ще у тата гарна уніформа — спеціальний одяг, в якому він працює. Він уже кілька разів виїжджав на гасіння пожеж. Кілька тижнів тому на нашій вулиці сталася пожежа. Ми з мамою побачили це з вікна будинку та подзвонили до пожежної частини, повідомивши про побачене. Весь цей час ми дивилися у вікно та чекали, тому що наш тато також брав участь в гасінні цієї пожежі. Ми з мамою трохи переживали за тата. Коли пожежу загасили, він подзвонив і сказав, що все добре.

Як ми з татом проводимо час

Я дуже люблю, коли ми всією сім’єю влітку, у вихідні дні, виїжджаємо на природу, купаємося в озері та в морі, іноді смажимо шашлики. Тато завжди акуратно збирає і вивозить сміття в місто та кладе його в сміттєві контейнери, а багаття засипає піском, землею або заливає водою. Він і нас привчив до порядку, я знаю, що сміття треба спалювати або відвозити, а засмічувати природу не можна.

Коли ми їздимо відпочивати на узбережжі Чорного моря, ми завжди проїжджаємо заставу, де тато служив у прикордонних військах. Там поруч досі живе колишній його командир, і тато іноді заходить до нього в гості. Батько, взагалі, дуже компанійська людина, в нього легкий характер і тому завжди поруч багато друзів.

У тата багато фотографій, на яких зняті його друзі-прикордонники, товариші по службі. З деякими з них він дружить і досі. З одним з них, дядьком Максимом, він дружить зі школи, з іншим — дядьком Віталієм — він навчався в училищі, а з Артемом тато в дитинстві жив в одному дворі. Ми навіть всією сім’єю їздили до нього в гості в місто Бердянськ два роки тому.

Тата поважають не тільки друзі, його поважають всюди, де він працював і працює, сусіди, тому що він добрий, розумний, чуйний, працьовитий і справедливий.

Татові вміння

Мій тато дуже добре плаває, він навчився цього ще в дитинстві. Минулого літа, коли ми їздили до Одеси в санаторій, тато вчив мене плавати в Чорному морі. Там же тато показував мені, як закидати м’яч у баскетбольне кільце. У санаторії дуже великий корт, і ми часто на ньому тренувалися. Ми з татом кожен день купалися в морі. Часто ми брали велосипеди та до пізнього вечора їздили оглядати місто.

Тато дуже добре орієнтується в будь-якому місті та ніколи не заблукає в лісі, бо в нього добра зорова пам’ять. Він любить ліс, любить піші прогулянки, полюбляє збирати гриби та знає багато грибних місць. Тато може відрізнити їстівні гриби від неїстівних. Одного разу він привіз бабусі аж три відра грибів. Там були білі гриби, підберезники, маслюки. Бабуся їх чистила та варила, а потім зберігала в холодильнику.

Але найбільше тато любить риболовлю, як взимку, так і в теплу пору року. Влітку він брав мене кілька разів на риболовлю. Коли я підросту, він буде брати мене і на зимову риболовлю. Я люблю дивитися, як тато готується до риболовлі, особливо зимової. Як він в’яже гачки на волосінь, готує шматочки зеленого поролону та вішає блешню. Колись і я так навчуся. Мамі подобається, коли тато привозить багато риби, тоді мама її заморожує і потім смажить або варить юшку, а тато солить рибу та сушить її. І мені завжди цікаво: чому ж від свіжої риби пахне, як від свіжих огірків?

Мій тато ввічливий і вихований. В автобусі він завжди поступається місцем дітям, жінкам, інвалідам та людям похилого віку. Він і мені каже, що я теж чоловік, тому повинен робити так само.

Дозвілля мого тата

Тато полюбляє читати, особливо книги про пригоди та детективи. Разом з ним ми іноді дивимося фільми. Татові подобаються комедійні фільми та фантастика. Ще він вміє грати в шахи й шашки та вчить цього мене.

У вільний від роботи час батько багато допомагає мамі: ходить до магазину за продуктами, миє посуд, прибирає пил, виносить сміття, відводить і забирає з дитячого садка мою сестричку Яночку, допомагає мамі прасувати та прати. Тато вміє усувати несправності в електриці та сантехніці. Удвох з братом вони встановлювали в нашій квартирі всю сантехніку на кухні та у ванній, а бабусі Наталії тато сам підвісив карнизи в кімнаті та допомагав робити ремонт.

Тато поважає маминих подруг, ми всією сім’єю іноді буваємо в них у гостях. За характером батько стриманий і небагатослівний, але коли він весело й заразливо регоче, то й мені хочеться сміятися разом з ним. Він може дуже серйозно говорити про смішні речі, любить пожартувати та когось розіграти.

Я дуже люблю свого тата та хочу, щоб всі про нього дізналися. Тому я написав про нього все, що знаю, що розповідає мама та бабуся Наталя. Тато в мене скромний, про себе рідко щось розповідає. А я суджу про нього за його добрими вчинками.

Я хочу, щоб тато прочитав все, що я про нього написав. Я пишаюся ним і хочу бути таким, як він.

Есе про тата

Мене звуть Олена. Колись, ще до мого народження, це ім’я дав мені мій тато, Михайло Олександрович. Я впевнена, що він — найкращий тато на світі.

У нас з татом багато спільного: ми обидва народилися взимку, любимо маму та зелений чай.

В грудні 2004 року мій тато вперше побачив мене, а я — його, і всім стало ясно, що це любов з першого погляду. Прогулянки з коляскою, купання, ігри — тато завжди був поруч зі мною, допомагав мамі. А ще й працювати встигав! Дякую тобі, тато, за любов і ласку, які ти дарував мені зовсім маленькою, і даруєш сьогодні!

Тепер мені вже десять років. Я вчуся в четвертому класі та все більше стаю схожою на свого тата. Так вважає не тільки мама, але й всі наші рідні та знайомі. На мою думку, це здорово — бути «татовою» донькою. Я рада, що він у мене такий, що він є, любить мене та піклується про мене кожен день.

Поруч з татом мені завжди тепло та надійно, як в той день, коли він вперше взяв мене на руки.

Я люблю тебе, мій добрий, сильний, чудовий, найкращий тато на світі!

Дивіться також:

Твір на тему «Мій батько»

Твір на тему «Мій тато на вроду багатий»

Твір-роздум на тему «Коли людина стає дорослою»

Твір на тему «Моя сім’я»

3 Комментария “Розповіді про тата та твори на тему «Мій тато — найкращий у світі»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>