Твір «Мій улюблений вид спорту — футбол»

загрузка...

Мій улюблений вид спорту — футбол

Футбол — популярний вид спорту

Сьогодні футбол — один з найпопулярніших видів спорту у світі. Серед моїх друзів, однокласників дуже мало таких, хто не цікавиться футболом, не дивиться матчі по телевізору, не знає по іменах відомих футболістів і не носить футболки з їхнім зображенням. Тож не дивно, що і мій улюблений вид спорту — футбол.

Майже у всіх хлопчиків є улюблена спортивна команда, за успіхами якої вони стежать. У нашій родині такою спортивною командою є «Динамо». Футбол — це не просто вид спорту, це також весела, захоплива, цікава гра.

У школі, в якій я вчуся, дуже багато уваги приділяється спорту. На уроках фізкультури вчитель не тільки приймає у нас нормативи, а й вчить грати в спортивні ігри, перш за все, у футбол. Нещодавно ми освоїли новий вид спорту — флорбол, який мені теж дуже сподобався.

Командна гра виховує, вчить відповідати не тільки за себе, але й за інших. У нашій школі дуже часто проводяться спортивні змагання з футболу між класами. Перемога команди залежить від гри кожного. Ми не завжди виграємо, але завдяки цим іграм наш клас стає більш дружним і згуртованим. Заняття спортом взагалі корисні для здоров’я. Але командна гра ще й виховує. Футбол розвиває точність, швидкість, кмітливість, витривалість.

Моє захоплення футболом

Захоплення футболом у мене з’явилося ще в дитинстві. Напевно, через те, що тато не пропускав жодного футбольного матчу, який транслювався по телевізору. А я дуже любив постійно перебувати поруч з ним. Біля мого будинку є поле, на якому, на жаль, немає воріт. Влітку ми з друзями любимо тут збиратися, щоб пограти в футбол. А воротами нам служать кущі та дерева. Я зазвичай люблю займати місце центрального нападника.На жаль, не всі мої друзі поділяють моє захоплення спортом. Деякі вважають, що набагато краще гуляти селищем, грати в комп’ютерні ігри, дивитися різні передачі по телевізору. Вони вважають, що так проводити час цікавіше й корисніше. Як наслідок, деякі з моїх знайомих потрапляють до нехороших компаній, тягнуться за старшими хлопцями, починають переймати їхні шкідливі звички, наприклад, куріння. Все це вони роблять для того, щоб здаватися крутіше та доросліше. Дуже часто вони запрошують і мене у свою, як вони називають, «тусовку». Однак у мене немає ніякого бажання так марно проводити свій час. Причина в тому, що у мене є цікаве, корисне хобі — заняття спортом. І, на щастя, друзів, які поділяють мої інтереси, дуже багато.

У майбутньому я хочу закінчити школу, вступити до вишу та опанувати якусь професією, не пов’язану зі спортом. Проте футбол завжди залишатиметься моїм найулюбленішим видом спорту. Адже спорт — це джерело бадьорості, здоров’я та гарного настрою.

Подібні твори:

Твір про спорт

Твір «Моє хобі»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>