Твір на тему «Мій улюблений музикант»

загрузка...

Мій улюблений виконавець — Майкл Джексон

Мій улюблений музикант — Майкл Джексон

Майкл Джексон у 1987 році

Я люблю музику й просто не можу уявити без неї життя. Музика здатна втішити, заспокоїти, надихнути та підняти настрій. На мою думку, кожен жанр і виконавець може подарувати будь-яке з зазначених почуттів, тому не вважаю за потрібне обмежувати свої вподобання одним жанром. Я люблю різну музику, проте моїм найулюбленішим музикантом є Майкл Джексон.

Вперше кліпи Майкла Джексона я побачив, ще коли навчався у четвертому класі. З перших звуків ці композиції почали зачаровувати мене, і ось з того часу я слухаю пісні даного виконавця майже щодня. Голос Майкла Джексона дуже м’який і мелодійний. Однак, окрім вокального таланту й глибоких текстів, мене захоплюють і танцювальні навички даного музиканта.

Співак записав багато приголомшливих композицій, які вразили мене до глибини душі. Однією з них є пісня та відеокліп до неї під назвою «Earth song». В ній піднімається дуже важлива тема екології та впливу людини на природу. На мою думку, підняття таких важливих тем популярними співаками викликає велику повагу.

Вперше Майкл Джексон заспівав на публіці, коли йому було п’ять років. З того часу маленький хлопчик працював, як дорослий, а про дитинство довелося забути. Відразу після школи хлопчисько мчав до студії для довгої праці. Через дорогу від студії знаходився парк, на який дивився юний трудівник. Хлопчисько спостерігав за іграми інших дітей і мріяв приєднатися до них, однак через важку роботу йому довелося забути про дитинство, ігри, розваги та безтурботності. Вважаю, що через це, навіть після багатьох років, герой залишився «вічною дитиною». Він трепетно ​​ставився до дітей і тварин. Те, що улюбленим казковим героєм співака був Пітер Пен, не є секретом.Звичайно, на публіці мій кумир поводився дещо ексцентрично: нерідко з’являвся в масці, боячись шкідливих бактерій, спав у спеціальній капсулі, намагаючись продовжити життя, також виконавець уникав інтерв’ю. Існувало маса чуток і пліток, засуджень і викриттів героя, проте я вважаю, що цим промишляли лише заздрісники. Люди не могли змиритися з тим, що існувала така талановита та світла людина. Звісно, унікальний талант оплачувався відповідним чином: виконавець був дуже й дуже багатий. Нерідко Майкл купував собі дитячі іграшки, чим украй дивував публіку. Однак я не поділяю цього почуття. Людина, якій за все життя не дозволили жодного разу побути дитиною, має право купувати все, що їй заманеться.

Мені дуже шкода, що життя «Короля поп-музики», як всі його називали, обірвалося передчасно: на той момент співакові було лише п’ятдесят років…

Ім’я Майкла Джексона було внесено в Книгу рекордів Гіннеса, також він за життя отримав звання «Найуспішнішого артиста всіх часів». Доброта й бездоганний талант цього геніального виконавця вселяють у моїй душі почуття захоплення та трепету. Ось чому я вважаю його своїм улюбленим музикантом.

Інші твори:

Твір на тему «Культурна людина»

Твір на тему «Людина та суспільство»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>