Твір «Мій улюблений місяць року — травень»

загрузка...

Травень — мій улюблений місяць весни та всього року

Мій улюблений місяць рокуЯ дуже люблю пізню весну — місяць травень. У цей період всі рослини яскраво-зелені, а повітря наповнене ароматами трав і квітів. Цей час найкраще підходить для прогулянок на вулиці, для активного відпочинку на природі. На вулиці ще не так спекотно, як влітку. Можна спокійно гуляти хоч цілий день.

З рослин, що цвітуть навесні, найбільше я люблю бузок. Мені дуже подобається його приємний і ніжний аромат. Обожнюю заритися обличчям у букет і просто вдихати цей приголомшливий запах свіжості, вічної молодості та краси… Бузок відразу створює в кімнаті особливу «тропічну» атмосферу та піднімає настрій. Тому протягом усього періоду цвітіння цих чудових кущів я намагаюся мати вдома хоча б кілька пахучих світло-фіолетових гілочок.

А який чарівний ліс у травні! Все цвіте та захоплює своєю жагою до життя. Іноді йдуть дощі, зрідка трапляються грози. Але навесні дощі не такі довгі, як у вересні або жовтні. Вони цілющі, прохолодні та наповнюють землю життєдайною вологою, що дуже потрібна для росту рослин.

Є ще одна причина, з якої я вважаю травень своїм улюбленим місяцем року. Саме у травні в мене одне з найголовніших свят у житті кожної людини — День народження. До мене в гості приходять друзі та ми весело проводимо разом час. А родичі в цей день завжди виконують мої бажання та дарують багато подарунків.

Крім того, травень багатий вихідними та святковими днями: перше-друге, дев’яте травня, День Святої Трійці. Це додатковий вільний час, який я із задоволенням проводжу в колі своєї родини.

Отже, травень — найкращий, мій найулюбленіший місяць року!

Перегляньте також:

Твір «Моя улюблена пора року — весна»

Твір-роздум на тему «Чому я люблю весну»

Твір про весняні місяці: березень, квітень, травень. Текст-розповідь

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>