Твір «Мій характер»

загрузка...

Опис мого характеру

Мій характер

Кожна людина має свою індивідуальність. Вона полягає не тільки в зовнішності, а й у внутрішніх якостях. До них відносяться темперамент, характер та інші властивості особистості. Але саме характер грає важливу роль у житті людини в соціумі.

Від багатьох людей доводиться часто чути такі фрази, як: «у нього важкий характер» або «ми не зійшлися характерами» — так часто говорять про другу половинку, з якою довелося розійтися. Чому саме характер стає причиною розладу між людьми? Я, як власник досить різнобічного й загадкового характеру, намагатимуся розібратися в цьому на своєму прикладі.

У моєму характері можна виділити кілька основних його рис, які грають головну роль у моїх взаєминах з людьми та самим собою. Це уважність до дрібниць, скупість і щедрість. Завдяки першій рисі, яку я вважаю базовою в моєму характері, я помічаю кожну дрібницю в повсякденному житті. Це може бути ненавмисно кинуте слово людиною, вчинок та інше. Скупість до прояву будь-яких емоцій є наслідком замкнутості й закритості в стосунках з однолітками. Але доброту, яку я маю в серці та проявляю, ніхто не скасовував.

Завдяки своїй спостережливості я помічаю негативні риси характеру інших людей. Через це розвивається емоційна скупість і закритість. Але найголовніше, що при всьому цьому я — людина добра та м’яка. Все це і становить мій характер. Можливо, хтось його не зрозуміє, не зможе прийняти та зіставити зі своїми особливостями характеру. Що ж, тоді наше спілкування зведеться на «ні». Саме в таких випадках шляхи людей розходяться. Але це не означає, що характер людини залишається незмінним назавжди. Навпаки, він може вдосконалюватися і набувати нових форм — в цьому полягає загадка мого характеру.

Мої риси характеру

Моя поведінка, вчинки та емоції

У кожної людини свій тип темпераменту та характеру. Ми відрізняємося один від одного не тільки зовні, але й внутрішньо. Риси характеру визначають нашу поведінку. Але не можна вважати, що ці якості постають перед нами виключно від народження. Дуже важливе значення має виховання.Я поки не можу точно сказати, який у мене характер. Просто опишу свою поведінку, вчинки, емоції. Я люблю мріяти, вигадувати красиві історії, навіть іноді намагаюся писати вірші. Коли ми з батьками їздимо на море, то можу подовгу дивитися на хвилі, вигадуючи їм імена. Напевно, я романтик. Дуже люблю тварин і збираюся стати ветеринаром. Часто приношу додому голодних і поранених кошенят, намагаюся їх лікувати. Вчуся непогано, але не люблю точні науки. Мені подобаються такі предмети, як історія, англійська мова, українська література. Я багато читаю, особливо романів. Мама вважає, що я просто лінуюся, але для мене математика, дійсно, не є цікавою наукою. А коли мені нецікаво, коли якась справа мене не захоплює, я не можу її закінчити. Значить, я непосидюча, напевно.

Особливості мого характеру

Нещодавно ми посварилися з моєю найкращою подругою. І хоч вона була неправа, я прийшла до неї миритися перша. Мама каже, що у мене зовсім немає гордості. Але це не так. Я просто дуже не люблю конфлікти, тому що сама сильно переживаю. А гордість у мене є! Наприклад, я ніколи не скажу перша хлопчикові, що він мені подобається. І не зможу пробачити зраду.

Є у мене риса характеру, яка мені зовсім не подобається. Я не дуже товариська та сором’язлива людина. У мене тільки одна подруга, з якою я ділюся всім і довіряю їй. А великі компанії хлопців мене бентежать, в них відчуваю себе некомфортно. Крім того, я ревнива. Наприклад, якщо батьки цілують мого молодшого брата, а мене — ні, мені стає прикро до сліз. Або, якщо моя подруга базікає з іншими дівчатами, я злюся на неї. Хочу змінити себе, але не знаю, як.

Інші твори:

Твір на тему «Внутрішній світ людини»

Твір на тему «Життєві цінності людини»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>