Міні-твори, тексти, речення про весну

загрузка...

Природа розповідає нам про весну

2 клас, 7 речень

Настала весна. Побігли струмки вулицями, по схилах. Снігу стає все менше.

З далеких країв летять до нас птахи. Вони повертаються на Батьківщину. Вчора я вже бачив граків. Вони повернулися першими.

2 клас, 7 речень

Рання весна. На річці ламається лід. Чути його тріск.

Пригріває сонечко. Кучугури на очах стають менше. Уже проглядає мокра чорна земля. А потім із землі починають прокльовуватися перші зелені паростки.

3 клас, 8 речень

Весна — молодість природи. Все живе радіє весняному сонечку. Зелена трава покрила галявини та газони. А на траві вже розкриваються перші кульбаби.

У небі перегукуються птахи. Вони перезимували в теплих краях. Як давно ми не чули їхніх дзвінких голосів! Як же всі раді весні!

3 клас, 8 речень

Як гарно навесні! Вранці я прокидаюся від дзвінкого щебетання пташок за вікном. Сонячні промені заливають кімнату. Я вже скучив за пташиними голосами. Вони означають, що прийшла весна.

Чудова погода радує. У дворі цвітуть кульбаби. На деревах розкриваються клейкі бруньки.

4 клас, 10 речень

Ось і закінчилася довга зима. Небо стало блакитним. У повітрі запахло весною. Задув вітер. Він ще прохолодний. Але вже не такий лютий і крижаний, як був взимку. Весняному вітерцю хочеться підставити обличчя.

Молода трава на очах пробивається крізь ще холодну землю. А ще першими поспішають пробитися крізь ґрунт товстенькі паростки тюльпанів. Вони скоро будуть радувати око квітами.

4 клас, 10 речень

Навесні природа пробуджується від довгого сну. Птахи сидять на гілках дерев. Під весняними дощами набухають бруньки. Вони розкриваються в перше листя. Трава й листя ніжно-зеленого кольору.

У місті з квітів першими стають помітні кульбаби. Над їхніми жовтими голівками кружляють перші бджоли, що вибралися з вулика.

Вчора я бачив першу в цьому році бджілку. Так зрадів її появі! Незабаром настане справжнє тепло.

4 клас, 11 речень

Ось і прийшла весна. Це найочікуваніша пора року. Відтепер день став довгим. Сонце яскраво світить і пригріває землю. З’явилася молода травичка. На деревах і чагарниках відкрилося листячко. Дзюрчить веселий струмочок. Ожив під теплим сонцем мурашник. Виросли ніжні весняні квіти. Над ними кружляють і дзижчать бджоли. Люди радіють приходу весни.

5 клас, міні-твір «Прийшла весна»

Нарешті прийшла весна, з її неповторним ароматом життя! Все навколо оживає, оновлюється. У нові наряди одягаються і природа, і люди. Змінюються настрій, поведінка, все стає активнішим і більш рухливим. Зеленіють ліси, луки й сади. Килим різноманітних квітів вкриває землю. Буяння яскравих весняних барв радує око й гріє душу. Дзвінкий спів птахів змушує серце співати разом з ними. Ласкаве сонечко зігріває все навколо, пестячи своїми променями кожен листочок, кожну квіточку, кожну травинку.
Весна — найпрекрасніша цариця, що вступає в свої володіння на правах господині. Вона знаменує собою зародження нового життя, яке дає початок всьому.

6 клас, мініатюра «Прихід весни»

Люблю весну, хоча це і не найтепліша пора року. Вона приходить, коли все втомлюється від холоду і відсутності яскравого сонечка. Дуже приємно дивитися, як природа оживає й розквітає, надягаючи свій найгарніший наряд. Пташки весело співають, травичка стає зеленою, все цвіте і пахне чудовими ніжними запахами. Хочеться насолоджуватися кожною миттю весни. І як її після цього не любити?! Адже вона приносить радість, промінчик світла в наші скуті холодом краї. Все перетворює, робить гарнішим, добрішим, щасливішим…

Природа, люди — все ніби прокидається від зимової сплячки. З’являється натхнення творити, любити, бажання приносити користь і робити добро. І шкода, що весна така коротка, адже їй можна захоплюватися століттями, і при цьому вона ніколи не набридне.

Любіть весну та будьте коханими!

Перегляньте також:

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Твір «Початок весни»

Твір-роздум на тему «Чому я люблю весну»

Твір-опис на тему «Пробудження весни»

Твір-опис на тему «Весняний ліс»

11 Комментариев “Міні-твори, тексти, речення про весну

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>