Твір на тему «Місяць травень»

загрузка...

Травень травами багатий

Місяць травеньЗвичайно ж, березень і квітень гарні по-своєму, але все ж не можна порівнювати їх з травнем. Перетворення в природі, що відбуваються в цьому місяці, сповіщають про те, що скоро настане спекотне літо. Цей місяць характерний тим, що всі ліси одягаються в зелений одяг — пишне листя. Небо стає блакитним, покрите легкими пір’ястими хмарками, в ньому яскраво світить сонце, прогріваючи все навколо своїми ласкавими променями.

У травні можна почути перший гуркіт грому, а теплий весняний дощ змиє порошинки та пилок з дерев, що розпустили своє листя. Як казково й прекрасно виглядають квітучі сади! Все покривається ніжним рожевим серпанком. Повітря переповнюється ніжними ароматами квітів: яблунь, груш, вишень, черемхи. Але ця краса тримається близько тижня, незабаром пелюстки опадуть, наче сніг. Але за ними зацвітуть бузок і жасмин.

В лісі, де поки залишилася волога від снігу, виростає трава. Не дарма кажуть, що травень травами багатий. Зацвітають найтендітніші весняні квіти — конвалії. Це одна з найулюбленіших багатьма квіточок травня. Дивлячись на конвалію, здається, ніби маленькі дзвіночки ось-ось задзвенять музикою весни. У весняному лісі всюди чується спів зябликів, дроздів і зозуль. Самки птахів висиджують свої яйця, а самці співають їм чарівні пісні. Особливо приємні солов’їні трелі. Часто їх можна почути ввечері, щойно трохи стемніє.

На ставках зацвітають і розпускаються гілочки верби. Від вітру вода хлюпоче, б’ючись о береги або лежачі камені. Якщо слухати монотонні звуки води, на душі відразу стає спокійно, забуваються всі життєві проблеми. Придивившись, можна побачити, як пропливають по воді лебеді, чайки, качки або чирянки. А теплим днем м​​ожна навіть почути багатоголосий хор жаб.

Отже, травень — останній, найтепліший місяць весни. Він передує настанню літа.

Міні-твір про травень

Травень — той період, коли тепло вже відчувається всюди. Вже повсюди йде весна!

Люди дуже раді приходу травня. Намагаються не сидіти вдома, а виїжджають у ліс — прогулятися, послухати спів птахів, помилуватися пишною рослинністю. У вихідні дні завзяті садівники їдуть на дачу. Після довгої зими так хочеться покопати землю, посадити насіння овочів та квітів.

Багато хто відвідує парк, гріється на сонечку, поки діти грають на дитячих майданчиках. Люди прогулюються алеями, прислухаються до співу птахів, милуються клумбами з тюльпанами, зеленими деревами. Шанувальники риболовлі із задоволенням закидають вудку. Зазвичай риба добре клює в цей час року.

В травні життя наповнюється радісними почуттями. Дуже приємно прогулюватися парком чи сквером, вдихаючи свіжість повітря та аромати квітучих рослин. Не можна не радіти тому, що нарешті настала весна, а попереду спекотне літо — пора канікул та відпусток.

Перегляньте також:

Твір «Мій улюблений місяць року — травень»

Твір-опис природи навесні. Текст-розповідь

Твір про весняні місяці: березень, квітень, травень. Текст-розповідь

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

4 Комментария “Твір на тему «Місяць травень»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>