Твір на тему «Наближення весни»

загрузка...

Весна наближається

Наближення весниПісля довгої морозної зими всі чекають приходу весни. Адже саме в цю пору року пробуджується природа, народжуються нові надії, віриться, що все повинно скластися якнайкраще. Це особливий час, коли стає тепло та подовжується світловий день, яскраво світить ласкаве сонце, небо набуває яскравого блакитного відтінку. Всі рослини квітнуть та забарвлюються в зелений колір, з різними відтінками.

Але поки що вранці міцнішають морози, повітря пахне свіжістю і прохолодою. Сонце намагається розтопити сніг і бурульки в обідній час. Вони починають весело дзвеніти пісенькою весняного капежу.

З появою проталин починають розпускатися перші весняні квіти. З височин біжать численні струмочки. Але до вечора все знову затихає, оскільки температура повітря падає. Надокучлива зима не хоче здавати свої позиції.

У місті наближення весни відчувається раніше, сонце нагріває будинки, та вони віддають своє тепло, наче грубки. Зовсім скоро замість снігу з’явиться чорний асфальт. Як тільки відступлять нічні заморозки, бруньки на деревах почнуть набухати, непомітно для всіх шкірка на них лопне, і з’являться зелені кінчики листя. Газони вкриються молоденькою травою.

Прихід весни живо відчувають птиці, навіть горобці починають голосно й весело цвірінькати. Але скоро прилетять перелітні птахи та візьмуться за облаштування гнізд. Особливо помітно, коли на високих тополях або березах сидять граки, весело галасують і носять гілочки. Дуже приємно спостерігати, як прилітають журавлі. Ми з сумом проводили їх восени, а тепер вони повертаються в рідні місця. Зовсім скоро розпустяться проліски. А з наближенням теплих днів можна буде побачити, як пурхають метелики, пролітають з веселим дзижчанням джмелі, жуки, бджоли.Прихід весни несе з собою радість життя, теплі деньки та поновлення в рідній нам природі.

Подібні твори:

Твір на тему «Прийшла весна»

Твір на тему «Рання весна. Текст-розповідь

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>