Назви для спортивного клубу

Перегляньте розповідь (5-7 речень) про новий спортивний клуб. У цьому тексті запропоновано власне українські слова для найменування даного закладу. Саме таке завдання передбачено вправою 13 підручника з української мови для 8 класу під редакцією О. В. Заболотного (варіант А). Приклад його виконання, що містить 7 речень, наведено нижче.

Назви спортивного клубу

Незабаром неподалік від мого будинку відкриється новий спортивний клуб. Але наразі цей заклад ще навіть не має власної назви.

Тато розповів, що підбором або створенням назви займаються люди на професію нейм-менеджери. Мені було цікаво про це дізнатися. Я навіть уявив себе нейм-менеджером та вигадав власні назви майбутнього спортивного клубу. На мою думку, найкращими були б такі назви: «Грація», «Красень», «Тополя», «Струнка береза», «Гепард», «Чарівник», «Гнучкі та сильні».Можливо, коли я виросту, то стану нейм-менеджером, бо мені подобається ця сучасна професія.

Дивіться також:

Назви для нового продуктового магазину

Назви для центру творчості

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>