Твір «Найщасливіший день у моєму житті»

Щасливий день мого життя

Мій найщасливіший день у житті

Я дуже люблю зиму. Як на мене, це наймальовничіша пора року. Але останнім часом через глобальне потепління наші зими зовсім недовго радують морозними днями та сніжком. Проте, щозими бувають сніжні дні, коли зимовий пейзаж не може не викликати щирого захоплення. Саме за такої погоди пройшов найщасливіший день у моєму житті, про який я хочу розказати.

Це був день напередодні свята Різдва. Мені було близько восьми років. Майже весь грудень стояла досить тепла погода, а перед Новим роком всі з нетерпінням чекали снігу. Але, на жаль, Новий рік пройшов без жодної сніжинки. Минув тиждень, а снігу все не було. В цей день ми вирішили поїхати до бабусі в село та відсвяткувати там Різдво. Вранці я прокинулася від яскравого світла, який бив з вулиці. Я не могла зрозуміти, що не дає мені спокійно спати. Підійшла до вікна та крізь ажурні морозні візерунки на склі побачила повний двір снігу. Справжня зима за вікном! Великі сніжинки повільно кружляли в повітрі, немов танцюючи зимовий вальс. Сніг огорнув білосніжним пухнастим покривалом все навколо: дерева, річку, яри. Кожна гілочка була білосніжно-білою через іній. Сонце світило яскраво, та сніг так сяяв, немов всюди лежала безліч дорогоцінних каменів. Пейзаж за вікном нагадував володіння Снігової Королеви з казки Андерсена, не вистачало тільки самої господині — зими.

Я відразу ж розбудила батьків, і вони теж були зачаровані побаченим. День, дійсно, був чудовий, нагадуючи казку. У всіх нас був гарний настрій. Ми одягли теплі шуби, пальта та пішли на вулицю. Я була схожа на маленького ведмедика. Снігу було по коліно, ми грали в квача, бігали один за одним, насилу переміщаючись по снігу, сміялись і валялися в заметах. У той день ми були дуже раді й щасливі. Мої батьки веселися, мов маленькі діти, мені було дуже приємно бачити їх такими радісними. Пізніше ми пішли чистити сніг у бабусиному дворі. Ми базікали про те, про се; мама й тато розповідали історії зі свого дитинства, згадували, як вони веселилися та чим займалися. Коли ми повернулися до хати, бабуся вже розтопила піч, тож у будинку було тепло й затишно. Я сіла біля печі з чашкою гарячого молока та слухала як, потріскуючи, горять поліна. Увечері ми пішли в гості до наших хрещених і взяли з собою санчата. Тато катав мене з гірки. Нам всім було дуже добре!

Цей чудовий день врізався в мою пам’ять, я ніколи не зможу забути його. Він був і поки залишається найкращим і найщасливішим днем ​​у моєму житті. Побільше б таких днів!

Інші твори:

Твір на тему «Цікавий випадок із мого життя»

Твір на тему «День народження»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>