Твір на тему «Настала осінь»

Опис настання осені

Настала осінь

Ось і настала осінь. Листя все опало, стало холодно. Часто мжичать дощі. Дні стали коротшими, на вулиці похмуро та темно. Погода все гірше й гірше.

Через прохолодну погоду люди стали одягатися тепліше. Лише зрідка з’являється сонце. Але осінь — це не така й погана пора року!

Осінь вступає в свої права

Настала тепла, легка осінь. Це той час, коли незрозуміло, чи то відступає літо, чи вступає в свої права осінь.

На початку вересня і до його середини іноді стоять такі дні, що здається, ніби природа жартує над нами. То вона нагадує про те, що скоро прийде зима й холоди — проливаючи дощі, то вдає, що на вулиці ще панує літня погода — даруючи нам щедрі сонячні промені.

Однак «розкусити» нашу неньку-природу можна, але тільки рано-вранці. Якщо вийти на вулицю близько восьмої години ранку, то стає зрозуміло, що в повітрі вже витає ледь вловимий аромат осені. Чому? Тому що влітку повітря завжди трохи «важче», ніж восени. Літо віщує настання спеки, що вже готова обрушитися на голови нещасних людей, звірів і пелюстки рослин днем. А у вересні вся загальна атмосфера та повітря, яке ми вдихаємо на повні груди, немов легше й чистіше. Тому тільки ранній ранок може дати нам сигнал про те, що незабаром осінь вступить у свої права.

Як настає осінь?

Восени температура зазвичай продовжує радувати нас аж до середини жовтня. Однак наша погода буває непередбачувана. Хочеться простягнути літо якомога довше. Але часом у середині вересня на нас обрушуються заморозки, проливні дощі та суттєве зниження температури. Проте таке буває рідко. Все ж вересневе тепло носить особливий, неповторний характер. Таке відчуття, ніби сонце, що дарувало нам промені протягом трьох місяців дуже щедро та рясно, немов вибилося з сил, а тому світло його не таке яскраве та гаряче, як, наприклад, у липні, але дарує майже таке ж тепло. А ще сонце, що грає в гілках дерев, дає таку гру кольорів, з якою не зрівняється жоден краєвид. Є багато талановитих художників, але мені іноді здається, що передати всі природні барви осінньої природи практично неможливо.

Осіннє сонце лагідніше та ніжніше, ніж пекучі літні промені.

Осіння природа — це неймовірна муза для всіх поетів, художників і музикантів — для всіх творчих людей. Іноді я навіть шкодую, що не можу висловити тим чи іншим чином ті емоції та відчуття, що живуть у мені в цей казковий період. У голові багато різних думок, а тіло стає легким і немов невагомим, відпочиваючи від активного життєвого ритму, який притаманний багатьом у літній період.

Щоосені я намагаюся навчитися складати вірші. Якщо чесно, поки не виходить, але я вірю, що краса природи, яка оточує мене, здатна допомогти висловити свої почуття на папері. Шкода тільки, що такий гарний і мальовничий період триває не дуже довгий термін.

Настання осені

З настанням осені пов’язують чудову пору, яку ми називаємо бабиним літом. Саме цей період є нібито останнім «привітом», який передає нам літо, нагадуючи, що, можливо, не дуже скоро, але ми все ж зустрінемося. В цей час ще тепло, повітря вже інше, але все-таки лагідні промені сонця продовжують обігрівати землю.Іноді восени мимоволі відчувається смуток, з’являється відчуття, ніби хороша пора закінчується разом з теплими літніми променями, а з приходом холодів ми автоматично переносимося в складний і напружений час. Однак це зовсім не так. Багато людей відчувають смуток восени тільки тому, що вони самі налаштовані на такий лад. Я навчився бачити в осені щось прекрасне та добре. А тому, якщо мене і долає смуток у цей період, то він легкий і світлий.

Осінь — це період, коли починаєш цінувати спокій. Після бурхливого й насиченого літа починаєш розуміти та відчувати контраст, що панує між цими полярними порами року. Тож, відчуваючи всі особливості осені, починаєш мимоволі любити її.

У кожній порі року є щось особливе й щось прекрасне. А тому, коли настає осінь, я намагаюся більше бувати на свіжому повітрі. Мені подобається спостерігати за всіма змінами, що відбуваються у природі в цей період, для того щоб бути в єднанні з нею. Я люблю осінь.

Подібні твори:

Твір «Прийшла осінь»Твір «Золота осінь»

Твір-опис на тему «Прихід осені»

Твір-опис осені

Твір-роздум на тему «Осінь»

Твір «Барви осені»

Твір на тему «Осінній пейзаж»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>