Твір на тему «Новий рік у школі»

Новорічна ялинка, або Свято Нового року в школі

Новий рік у школіНоворічну ялинку в нашій школі зазвичай влаштовують двадцять третього грудня. Ми всі до неї починаємо готуватися ще з початку місяця. Всім роздають ролі й слова. Ми зустрічаємося після уроків кілька разів на тиждень та репетируємо.

Основну частину святкового сценарію пише вчителька, але всі охочі можуть внести свою лепту та взяти участь у його створенні. На класній годині всі, хто хоче, висловлюють свої ідеї та побажання.

В прикрашенні школи до новорічного свята теж беруть участь всі. Це дуже весело. Ми приносимо з дому різні прикраси, а деякі створюємо на уроці малювання або праці. Щороку ми робимо прикраси на певну тему (минулого року, наприклад, були сніговики). Також прикрашаються і класи. Потім у холі на першому поверсі ставлять велику пухнасту ялинку та прикрашають її. В школі відразу з’являється атмосфера свята.

В день свята ми вчимося до одинадцятої години, а потім починаються веселощі. Спочатку в актовій залі проходить офіційна частина. Директор і вчителі вітають всіх учнів, приходять Дід Мороз зі Снігуронькою, а учні показують сценки, читають вірші та співають новорічні пісні. Одного разу хлопчик зі старших класів навіть показував фокуси. А ще минулого року приїжджала артистка з дресованими котами. Було дуже весело.

Коли святкова програма закінчується, всі розходяться по своїх класах та продовжують святкувати там. Зазвичай ми накриваємо солодкий стіл, включаємо музику, влаштовуємо веселі конкурси та обмінюємося подарунками. В нас дуже дружний клас, тому свято виходить не нудним. Наша вчителька завжди бере живу участь у нашій новорічній ялинці.

Я люблю Новий рік, мені дуже подобається святкувати його не тільки вдома з рідними, але й у школі в колі друзів. У такі моменти відчуваєш, що школа — це не тільки місце, де ми отримуємо знання, а й наш другий дім.

Дивіться також:

Твори та розповіді про Новий рік

Моє улюблене свято — Новий рік. Твір, текст-розповідь

Твір «Новорічне диво»

Твір на тему «Старий Новий рік»

Твір про Діда Мороза

1 Комментарий “Твір на тему «Новий рік у школі»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>