Твір «Новорічне диво»

Новорічне диво — це подарунки

Чому люди вірять в новорічне диво?

Багато хто вірить в новорічні дива, адже це свято і є чари в чистому вигляді. Зміна одного року іншим обов’язково має супроводжуватися виконанням бажань і добрими дивами.

Здавна ми вірили в Діда Мороза та Святого Миколая, в те, що в них є помічники, з якими вони обходять у новорічну ніч слухняних дітей і дарують їм подарунки. Так приємно знаходити під ялинкою красиві коробки, в яких лежить саме те, що ти хотів.

Звичайно, це красива казка для дітей. Я вже давно знаю, що подарунки мені кладуть батьки, а Дід Мороз — це просто казковий персонаж. Але все одно, з приходом Нового року з’являється якесь дивне відчуття, ніби чари розсіяно прямо в повітрі. Здається, ось-ось станеться щось особливе й несподіване, а на душі без особливої ​​причини стає легко та радісно.

Як зі мною сталося новорічне диво

Зі мною теж одного разу сталося новорічне диво. Я дуже хотів кота, але нікому не говорив, розуміючи, що батьки найімовірніше мені відмовлять. Я чекав, що мені подарують щось звичайне, на зразок машинки або іграшкового пістолета. Коли били куранти, я уявив, як тримаю в руках руде кошеня, виразно відчув його м’яку шерсть і теплі маленькі лапки. Через пару годин я пішов спати, а вранці виявив під ялинкою маленького рудого кошеня! Я не повірив своїм очам, він був точно такий, яким я його уявляв! Моїй радості не було меж. Тепер він живе з нами, йому вже три роки, а звуть його Персик.

Я вважаю появу Персика чарівною подією, але Новий рік наповнений і іншими дивами. У ці дні люди зближуються, даруючи один одному душевне тепло. Ті, хто знаходяться в сварці, йдуть до примирення. Адже кожному хочеться зробити щось добре, гарне, приємне. Тож, люди стають добрішими, більш щедрими та гостинними. І саме це можна вважати найголовнішим дивом Нового року. Дійсно, що може бути дорожче й важливіше щирого душевного тепла?!

Дивіться також:

Твір на тему «Новий рік у школі»

Твір «Чарівниця-зима»

Моє улюблене свято — Новий рік. Твір, текст-розповідь

Твір «Зима — чудова пора року»

Твори та розповіді про Новий рік

Твір на тему «Старий Новий рік»

Твір «Витівки зими»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>