Твір «Новорічні традиції»

Новорічні традиції в моїй родині

Новорічні традиції

У нашій родині традицією є ретельне приготування до святкування Нового року. Зазвичай це всіма улюблене свято не обходиться в нашій сім’ї без ялинки. Ми з батьком їдемо на ринок вибирати новорічну красуню. А мама з сестричкою вдома прикрашають її іграшками та гірляндами. Я завжди вішаю зірочку на самий верх ялини.

Батько заздалегідь закуповує продукти до святкового столу, серед яких обов’язково повинні бути мандарини. Мама готує багато смачних страв: холодець, качку з яблуками, салати, торт. Традиційними новорічними стравами є олів’є та оселедець під шубою, які завжди мають місце на нашому столі.

Щороку наша сім’я дотримується такої новорічної традиції. Як тільки ми зустрічаємо Новий рік, одразу ж одягаємося і виходимо на вулицю запускати салюти. З усіх боків можна побачити, як у небі з’являються різнокольорові візерунки. Це так здорово! А ще ми запалюємо бенгальські вогні.

На Новий рік під ялинкою ми з сестрою завжди знаходимо подарунки. Я вже дорослий, тож знаю, що подарунки нам приносить не Дід Мороз, а батьки. А моя сестричка ще маленька та вірить в новорічні дива. Тому вона дуже радіє новим подарункам.

Я дуже люблю Новий рік. І вже з нетерпінням чекаю наступної зими та приходу цього незабутнього й чарівного свята.

Подібні твори:

Твір на тему «Традиції моєї сім’ї»

Твір на тему «Звичаї та традиції українського народу»

Моє улюблене свято — Новий рік

Твори та розповіді про Новий рік

Твір «Підготовка до Нового року»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>