Твір-опис на тему «Нічне зоряне небо»

загрузка...

Мої роздуми про нічне зоряне небо

Нічне зоряне небо

Нічне зоряне небо — це, напевно, найгарніше видовище, яке має щастя споглядати людина. Особливо приємно милуватися небом влітку, під час пізньої, але неспішної вечірньої прогулянки.

Саме таким проведенням часу я насолоджувалася вчора ввечері. Дивлячись у небо, я побачила повний місяць фантастичних розмірів і блискучо-жовтого кольору. Світло, яке він відкидав, відбивалося у морській воді, створюючи золотаву місячну доріжку. І це світло не просто лежало на воді, а переливалося чарівними барвами, виблискувало й ніби танцювало.

Невдовзі небо стало чорним, і на ньому з’явилися міріади яскравих зірок. В мене навіть виникло відчуття, ніби я потрапила у фантастичну казку.

Спостерігаючи за чудовим мерехтінням місяця, вдихаючи морське солоне повітря й відчуваючи на обличчі прохолодний вітер, ти розумієш, наскільки безглузда вся та метушня, що нас оточує. І хочеться так сидіти годинами біля обриву та захоплюватися дивовижною красою нічного зоряного неба.

Дивіться також:

Твір на тему «Літнє небо»

Твір на тему «Осіннє небо»

Твір-опис на тему «Серпень»

Твір «Зимове небо»

Твір на тему «Весняне небо»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>