Оголошення в офіційно-діловому стилі про подію у школі

Якщо вам потрібно скласти оголошення в офіційно-діловому стилі про подію, яка має відбутись у вашій школі (місті, селі), скористайтеся нижченаведения варіантом. Саме таке завдання передбачено вправою 595 підручника з української мови для 6 класу під редакцією Заболотного О. В., Заболотного В. В.

Шановні учні шостих класів!

У п’ятницю, 13 жовтня, об 11 годині в актовій залі відбудеться урочиста фотозйомка, присвячена Дню захисника України. Всім бути одягненими в шкільну форму з білою сорочкою або блузою й мати охайний вигляд.

Вартість групової фотографії складає шістдесят гривень. З питань придбання звертатися до педагога-організатора у кабінет 10. 

Адміністрація

Інші завдання:

 

Діалог українською мовою в офіційно-діловому стилі

Діалог українською мовою двох осіб на тему «У бібліотеці»

Текст-розповідь про дресирування собаки у художньому стилі

Твір про книгу на тему «Книга в моїй родині»

5 Комментариев “Оголошення в офіційно-діловому стилі про подію у школі

  1. Зоряна сказал:

    У понеділок, 10 жовтня, об 11 годині в актовій залі відбудеться свято Україньської мови. Всім бути одягненими в шкільну форму з білою сорочкою або блузкою та мати охайний вигляд.

  2. Аноним сказал:

    Оголошення!!!21лютого відбудеться день мови .Потрібно прийти в актовий зал на виступ 10 класників після 3 уроку честь мови .Усім потрібно прийти у вишиванках щоб підтримати українську мову та народ …

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>