Твір-опис глобуса в художньому стилі

Яка наша планета Земля на глобусі?

Опис глобуса

Для того щоб краще було представляти й вивчати планету під назвою Земля, був придуманий її кулястий макет — глобус. Саме так виглядає наша улюблена планета з космосу. Якщо до нього придивитися, то можна побачити, що основним кольором цієї кулі є блакитний. Це означає, що найбільшу частину нашої планети складає вода: океани, моря, річки, озера.

На глобусі можна нарахувати шість материків. На кожній дільниці землі живуть люди. Всі вони дуже різні, зі своєю історією розвитку, традиціями та культурою. Дуже цікаво тримати в руках глобус, знайти потрібне тобі місце на окремому материку. Особливо привертають увагу острови та Австралія. На глобусі вона здається зовсім невеликою. Але майже всі знають, що там росте незвичайна рослинність і живуть такі тварини, яких ніде не зустрінеш на інших континентах світу.

Моя рідна країна — Україна — знаходиться на материку Євразія. Це найбільший материк Землі, на якому живе три чверті населення планети. Материк Євразія охоплює дві частини світу — Європу й Азію — та є єдиним материком, що омивається чотирма океанами.

Америка теж займає велику територію. Адже вона не дарма розділена на окремі штати. Життя людей в них теж має свої відмінності. Східні країни завжди сповнені загадок і таємничості. Люди тут мають безліч традиційних правил і своєрідну культуру. Схід завжди нам близький по плантаціях чаю, різних спецій і солодощів, які майстерно вміють готувати лише східні люди.

Життя на Африканському континенті непросте. Там простягається найбільша пустеля світу — Сахара. Але люди й тварини пристосувалися до життя навіть у таких умовах. Можна милуватися пустелею, барханами, але водночас не слід забувати, що життя людей тут є надзвичайно важким.

Шостим материком нашої планети є Антарктида, що відома своїм суворим кліматом. Він незмінний, в основному там вічна мерзлота. Скрізь айсберги, багато пінгвінів і практично немає рослинності.

Завдяки глобусу ми краще уявляємо Землю. Бачимо кожен її куточок. Наша планета дуже приваблива, тому кожна людина мусить замислитися над її збереженням. Ми маємо зробити все, щоб вона існувала ще багато століть, була такою ж красивою, без будь-яких конфліктів між людьми. Адже існує ядерна зброя, яка за лічені секунди може знищити майже все живе. Тож кожен повинен про це пам’ятати й прагнути до миру в усьому світі, попри відмінності між людьми, що населяють нашу блакитну планету.

Інші твори:

Твір на тему «Наша планета Земля»

Твір на тему «Сонце»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>