Опис лісу у художньому стилі

загрузка...

Художній опис лісу восени

Опис лісу у художньому стилі

Прийшла в наш ліс чарівниця Осінь. Змахнула вона своєю чарівною паличкою, і стали там відбуватися справжні дива.

Листя берізок перетворилося на золоті монетки, листя кленів — на різнокольорові зірки, листя липи — на жовті сердечка, листя осик — на червоні ліхтарики. А на горобині з’явилося намисто з яскраво-червоних ягід.

Маленький паж — осінній вітерець — теж вирішив трошки поворожити, але захопився. І полетів на землю золотий дощ. Обсипалися золоті монетки, помаранчеві й червоні зірки, жовті сердечка. Поникли берізки, затремтіли осики, зітхнули клени. Чарівниця Осінь, щоб хоч трохи порадувати лісових мешканців, підхопила опале листячко та змусила його танцювати в осінньому вальсі листопаду. А потім виткала з нього строкатий килим і вкрила ним лісові доріжки та стежини.

Сумно, але неймовірно гарно!

Моя прогулянка лісом

Після міської метушні, нескінченного виконання щоденних рутинних справ, так хочеться іноді зануритися в світ повного спокою й умиротворення. Тому, щоб відпочити від усіляких турбот і проблем, я люблю прогулюватися лісом.

У лісі завжди панує особлива атмосфера. Тоненькі гілочки, що потріскують під ногами, скрипучі крони дерев, шишки, що падають зверху, дзвінке багатоголосся птахів, шурхіт вітру в траві — всі ці звуки немов співають тобі колискову й обволікають своїм затишним полотном. Звуки лісу — найкраща музика для моєї душі, яка втомилася від нескінченного гармидеру міста. А яке в лісі повітря! Воно ніби наповнює тебе всього до країв, і ти стаєш таким легким, мов пір’їнка. Здається, ще мить, і ти полетиш, немов сухе осіннє листя, що зірване сильним вітром.

Гуляючи лісом, ніколи не треба поспішати. Стільки всього можна дізнатися, якщо бути уважним! Досить навіть просто зупинитися, закрити очі, вдихнути на повні груди свіже повітря — і ти відчуєш себе частинкою цього маленького всесвіту. Немов ось-ось відкриється завіса, і ти дізнаєшся всі таємниці лісу, побачиш кожну ягідку й травинку, почуєш, як падає роса та як павук плете свою срібне мереживо.

Повертаючись до міста після такої прогулянки, я завжди відчуваю себе відпочилим, умиротвореним і повним внутрішньої енергії. Ліс ніколи не перестане бути для мене магічним місцем, здатним зрозуміти та надати життєвих сил.

Світанок у лісі

Якщо зустрічаєш світанок у лісі, то завжди прокинешся раніше, ніж зазвичай. Але не тому, що спиш не на м’якій постелі. Дивовижний світ починається поруч з твоїм наметом. Ось по утоптаній стежці біжить їжачок. Ось ягідка запашної суниці, й сонячний промінь грає на її вологому від роси пушку. Метелик прокинувся раніше вас і вже снідає, занурюючи в солодкий сік свої мікроскопічні губи.

Сидиш у намети, дихаєш і не надихаєшся легким, свіжим медовим повітрям. Свіжість росяної трави наповнює тіло бадьорістю і здоров’ям.Спостерігаєш за лісовими мешканцями — комахами, птахами, звірами — і дивуєшся, як різноманітно й мудро влаштована природа. Почуваєшся її частинкою і відчуваєш стан глибокої внутрішньої гармонії. Дивишся по сторонах та усвідомлюєш, що життя прекрасне. І приходить розуміння, що цінна кожна мить, кожен прожитий день має сенс.

Інші твори на цю тему:

Твір-опис лісу на тему «Ліс у різні пори року»

Твір «За що я люблю ліс?»

Дерева у лісі. Твір, текст-розповідь, есеТвір «Осінній ліс»

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Твір «Зимовий ліс»

Твір «Ліс взимку»

Твір-опис на тему «Весняний ліс»

Твір-розповідь «Прогулянка лісом» з описом літнього лісу

1 Комментарий “Опис лісу у художньому стилі

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>