Оповідання на тему «Новий рік»

Новорічне диво

Оповідання про Новий рік

Новий рік — це такий чудовий і дивовижний час, коли хочеться вірити в різні дива, хочеться вірити, що все загадане незабаром збудеться. Що саме те, про що так довго мріялося протягом всього року, неодмінно має здійснитися.

Новий рік — це час чарівництва та приємних несподіванок. Саме взимку земля покривається білим пухнастим снігом. Дерева перетворюються в снігових сторожів порядку на вулицях. Зима — також дивовижний час року. Багато хто любить її за червоні щоки, за зимові розваги, катання на ковзанах, лижах, походи в ліс і снігові баталії. Але, крім того, зима, і особливо переддень нового року, це час виконання найчистіших і найзаповітніших бажань. І одну таку приголомшливу історію я хотів би вам розповісти.

Приготування до святкування Нового року

П’ятикласник Дмитрик дуже чекає новорічну ніч. Але не тому, що Дід Мороз подарує йому якусь новомодну й дорогу іграшку. А тому, що з відрядження повинен повернутися тато, якого Дмитрик не бачив понад трьох місяців. Батько п’ятикласника працює військовим журналістом, тому він може довго не з’являтися вдома й працювати в інших містах. Дмитрик знає, що тато повинен повернутися якраз ближче до півночі тридцять першого грудня. Тому він точно не буде спати й неодмінно дочекається тата. Це для нього буде найкращим подарунком на Новий рік. Однак мама сказала Дмитрикові, що тато може й не встигнути до новорічної ночі.

В їхньому суворому й сніжному місті вже кілька днів лютує сильна завірюха. Через це лихо ніякий транспорт не ходить. Дмитра дуже засмучує ця звістка. Але він свято вірить, що хуртовина вщухне, й тато неодмінно приїде та буде всю ніч розповідати про свою роботу. Правда, й про оцінки в школі буде питати. Тому, щоб не засмучувати тата в свято, Дмитрик зібрався з силами та як ніколи намагається добре вчитися. А щоб бажання хлопчика точно збулося, він написав листа Дідові Морозу. Тепер вже точно тато в Новий рік неодмінно буде вдома!

З самого ранку мама почала готувати різноманітні смачні страви. Дмитрик їй у всьому допомагав, але ніяк не міг дочекатися, коли вже настане вечір, а потім вже й ніч, і тато приїде.

Здійснення новорічного бажання

А в цей час, на іншому кінці країни, батько Дмитра сумно дивився у вікно на страшну пургу. Він розуміє, що дістатися до станції, від якої ходить хоч якийсь транспорт в місто, буде складно. Але він з дитинства займався лижами, і подолати всього пару кілометрів для нього не буде проблемою. Колеги активно відмовляють його, адже це небезпечно. Можна збитися зі шляху й не вийти до станції. Але батька Дмитрика не вблагати. Не може він підвести й засмутити свого сина в найважливіше свято року. Тому, одягнувши лижі, він вирушає в дорогу. Перед собою майже нічого не видно, сильний вітер буквально зносить з ніг, розібрати вірний шлях дуже складно, але батько продовжує рухатися вперед.

Вже більш як три години він плутає по околицях, але станції так і не видно. Хоча вона мала вже давно з’явитися. Становище опиняється дуже небезпечним, поступово темніє. Але батько Дмитрика не здається і все рухається вперед і вперед. Але ось сили закінчуються… Чоловік вирішує сісти відпочити й подумати, як далі бути, адже скоро настане обмороження і тоді вже ніщо його не врятує…

Аж раптом вдалині він чує дзвін дзвіночків. Невже здалося? Ні, дзвін поступово наближається. Тепер навіть видно упряжку з оленями, а в ній сидить дідусь у червоному кожусі. Не може бути! Так це ж Дід Мороз! Він приїхав виконати бажання маленького п’ятикласника Дмитрика, який найбільше хотів зустрітися з татом в новорічну ніч. Його бажання було втілено в життя.

Тож ніколи не переставайте вірити в дива!

Дивіться також:

Твори та розповіді про Новий рік

Твір «Новорічне диво»

Моє улюблене свято — Новий рік

Твір на тему «Новий рік у школі»

Твір на тему «Старий Новий рік»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>