Твір на тему «Освіта»

загрузка...

Освіта в нашому житті

Освіта в нашому житті

Я вважаю, що освіта в нашому житті відіграє вагому роль. Всі ми народжуємося з певними задатками та дуже важливо розвивати їх. Навіть найобдарованіша людина не зможе домогтися успіху, якщо буде лінуватися і тільки мріяти про ідеальне майбутнє.

Освіта завжди високо цінувалося в суспільстві. Але не в усі часи кожен охочий міг її отримати. Зараз же діти обов’язково відвідують дитячий садок, школу, а потім вступають до вищого навчального закладу. Однак одні лінуються і не хочуть дізнаватися щось нове. Тому, як правило, вони виконують як-небудь домашнє завдання і проводять час зі своїми друзями або ж перед монітором комп’ютера. Інші ж зацікавлені в тому, щоб навчитися чомусь новому. Якщо в них виникають труднощі, то такі учні намагаються розібратися за допомогою підручників, додаткових джерел знань або ж вчителів.

Важливу роль у здобутті знань відіграє самоосвіта. Адже такі люди прагнуть знати все та навіть більше. Вони намагаються розширити кругозір і дізнатися щось нове, що виходить за рамки шкільної програми. Якщо цей інтерес не буде пригнічений суспільством, то ця людина, напевно, буде успішною в майбутньому.

Значення освіти в житті людини

Кожен з нас мріє через кілька років вступити до престижного університету, а потім стати професіоналом якоїсь справи. Однак не всі мої знайомі докладають для цього достатньо зусиль. Як часто ми чуємо, що якийсь доктор поставив неправильний діагноз, і через це померла людина. А ось якби цей лікар краще вчився в школі та університеті, то, можливо, життя було б врятовано. І це стосується не тільки працівників лікарні. Помилки можуть припускати представники різних професій. Однак іноді вони трапляються через незнання деяких питань. У такому випадку важливо, щоб людина хотіла удосконалити свої знання.

Звичайно, багатьом може здатися, що шкільні предмети не особливо потрібні в повсякденному житті. Я теж вважав так раніше. Але колись тато мені пояснив, що кожна дисципліна має свою мету. Наприклад, математика вчить нас аналізувати та думати на крок вперед. Література допомагає розширити кругозір, поповнити словниковий запас і стати цікавим співрозмовником.

Отже, значення освіти в житті людини величезне. Все, що ми вчимо, дуже важливо. Слід бути вдячними нашим вчителям за те, що вони намагаються нам допомогти.

Інші твори:

Твір-розповідь про навчання

Твір на тему «Знання»

Твір-роздум «Для чого потрібно вчитися в школі?»

Діалог на тему «Навіщо треба вчитися?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>