Твір «Осіння мелодія»

Мініатюра «Осіння мелодія — це звуки осені»

Осіння мелодія

Золота осінь. Я неспішно прогулююся міським парком. Йду та виразно чую звуки музики. Озираюся — музикантів поблизу немає. Зупиняюся. Чудова осіння мелодія, як і раніше, звучить. Її чудові звуки нагадують весняні трелі солов’я. Неможливо не вслухатися в ці прекрасні ноти музики, вони так і зачаровують! Кожен відтінок нотки має свій опис. Одна висока, друга низенька, третя тихіше, четверта голосніше… Цю мелодію дуже важко передати словами. Таке враження, що грає цілий оркестр!

Чи не сховався десь за кущем катеринщик з чарівною скринькою? Ні, в таємничому парку безлюдно… Знову дивлюся на всі боки та розумію, що піддалася акустичній ілюзії. Все це так загадково та цікаво!

Я закриваю очі й подумки концентруюся на приємних і ніжних звуках, що долітають до моєї свідомості. Дивовижна осіння мелодія! В ній немає ані фальшивих, ані штучних нот. Я чую звуки самої природи! Це невгамовний шурхіт листя, що опадає з дерев, протяжне завивання легкого вітерцю, шум поодиноких крапель осіннього дощу.

У період золотої осені я часто приходжу до міського парку. І кожен раз, коли звучить ця магічна осіння мелодія, мене пробирає солодка дрож.

Подібні твори:

Твір «Мелодії осіннього лісу»

Твір на тему «Осінній дощ»

Розповідь про осінь українською мовою

Твір на тему «Настала осінь»

Твір «Осіннє листя»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>