Твір на тему «Осіння пора»

загрузка...

Осінь — найкраща пора року

Осіння пора

Найкрасивіша пора року — це осінь. Так багато хто вважає і не дарма. Адже саме восени вся природа вбирається в різнокольоровий наряд. А такої кількості колірних відтінків не побачиш у жодну пору року. Коли осінь тільки починає вступати у свої права, вона ще дуже сильно схожа з літом. Ті ж самі теплі дні та яскраві квіти — айстри та жоржини. Та й трава, і листя ще зелені. Але час невблаганно біжить вперед, і осінь все впевненіше вступає у володіння. І ось тут і стає видно всю її красу. Листя з яскраво зеленого починає повільно перетворюватися на золотисте.

Кожне дерево змінює свій колір листя у свій час. Ось стоїть ще зовсім зелене дерево, а поруч уже з жовтим або червоним листям. Але яким би не був цей термін, все одно осінь перефарбує все в свої кольори золотистої вохри. Хоча відтінків у неї в запасі безліч. Тут зустрічається і жовтий, і червоний, і різні тони червоного та оранжевого. Всі теплі відтінки золотої вохри можна відшукати на деревах.

Все частіше й частіше птахи починають збиратися в зграйки. Навіть місто з усією його метушнею та галасливістю не здатне заглушити пташиний гомін. Зібравшись у великій кількості, перелітні птахи збираються залишати наші краї. Незабаром настане холодна пора, а їм потрібно тепло. Цікаво спостерігати за тим, як по-різному відлітають птахи. Ті, що маленьких розмірів, постійно галасують, і однією величезною та безформною зграєю летять, залишаючи після себе дзвін. А ось більш великих розмірів птахи відлітають струнким клином. Лелеки, журавлі та гуси не галасують даремно. У них є вожак, який, зібравши всіх, піднімає птахів у політ. Саме він веде свою зграю до теплих берегів.

Осінь — найулюбленіша пора року для поетів і художників. Про неї складено безліч творів. Величезна кількість картин передають красу осіннього часу.

Я теж люблю осінню пору!

Мініатюра про осінню пору

Мені дуже подобається осінь. І це зрозуміло. Коли ще можна зустріти стільки яскравих барв?! А який спокій огортає, коли здійснюєш прогулянку на свіжому повітрі!

З кожним днем ​​земля по краплині віддає своє тепло. Це час збору врожаїв. Уже всі плоди налилися соками та дозріли. Сади, городи та поля — всі чекають, коли ж буде знятий останній у цьому році урожай. Водночас дозрівають пізні яблука. Вони неймовірно смачні й ароматні. Їх можна зберігати взимку. Щоправда, слід збирати дуже акуратно. Вже можуть бути невеликі нічні заморозки, але все ж сонячні промені ще гріють. І вдень знову тепло. Але все ж, саме ці невеликі морози й кваплять всіх садівників збирати урожай не зволікаючи, інакше він пропаде. А це означає, що людська праця була марною.

Поступово приходить час, коли листя опадає. Все золото з дерев починає обсипатися. Листя кружляє в повітрі та яскравим килимом стелиться під ноги. З легким шурхотом воно лягає на землю. Це найпрекрасніший час для прогулянок у парках, та й взагалі вулицями. Стоїть тепла сонячна погода, а під ногами шарудить гарне осіннє листя. Настрій у такі дні завжди налаштовує до польотів мрій. Свіже, трохи морозне повітря наповнює бадьорістю. Але все ж ще не настали холоди. Хоча до приходу зими залишається зовсім мало часу.

Пора року осінь

Осінь — чудова пора року. На жаль, триває вона не дуже довго: кілька тижнів — і все. Листя облетіло та зів’яло. Лише де-не-де можна побачити поодиноке листячко, та й те ось-ось опаде. Всі барви осені зблякли. Золоте листя зібране двірниками в мішки та його відвозять. Все, прекрасна пора скінчилася. Залишилося очікування, що дуже скоро зима вкриє все своєю білосніжною ковдрою.

Тепер всюди тільки сірий сумний колір і голі дерева. Під ногами починає хлюпати бруд. І постійно йдуть дощі. Ось вона, пізня осінь. Вся яскравість пропала, з усіх кольорів у природи залишився тільки сірий. Лише ним і розфарбоване все в окрузі. Дрібний осінній дощ йде цілий день і на вулицю виходити вже не охота. Настрій змінюється, як і погода. Є тільки одне бажання — сидіти вдома в теплі, та, дивлячись, як по склу стікають краплинки, згадувати ту чарівну пору. Коли світило сонце та під ногами лежало листя, а весь світ здавався забарвленим у золото. Для того щоб спогади були яскравіше, можна принести з собою з лісу якийсь осінній сувенір, що підносить щедра осінь.

Хоча осінь і має деякі недоліки, все одно це найкраща пора року.

Подібні твори:

Твір-опис осені

Твір на тему «Настала осінь»

Твір «Золота осінь»

Твір-роздум на тему «Осінь»

Твір на тему «Чарівна осінь»

Твір-опис на тему «Осінь-чарівниця»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>