Твір на тему «Осіннє небо»

загрузка...

Опис осіннього неба

Осіннє небо

Осінь — це такий період, до якого кожен з нас ставиться по-своєму. Багатьом ця пора не подобається через часті дощі, сльоти, пронизливий вітер. Але яке ж дивовижне небо в цей період року!

Піднявши голову вгору, спостережлива людина здатна розгледіти найрізноманітнішу палітру кольорів. І це не тільки відтінки похмурого сірого кольору, якими художники показують хмари, що згущуються. Часто буває і ясна погода, при якій небо анітрохи не поступається за красою та насиченістю літньому пейзажу. Матінка-природа нагородила осінь розмаїттям барв, головне — зуміти побачити й оцінити цю чарівну красу.

Восени погода постійно змінюється. Деякі бачать в цьому позитивні моменти. Так, творчі люди помічають зовсім інші грані цього періоду. Це і багряні ліси, і свіже дихання, і пишне в’янення природи.Отже, восени небо вкрай мінливе. Навіть упродовж одного дня воно різне, як і погода. Похмуре осіннє небо — це сумне обличчя природи. Ще трохи — і з її очей покотяться гіркі сльози — осінній дощ. А інколи ми спостерігаємо лагідне, радісне обличчя — коли бачимо ясне осіннє небо.

Подібні твори:

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір на тему «Весняне небо»

Твір «Зимове небо»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>