Твір на тему «Осінній настрій»

загрузка...

Осінь — не привід для сумного настрою!

Споглядання гарного листя створює чудовий осінній настрій

Осінь — найошатніша пора року. А ще вона дуже мінлива, як і осінній настрій, який вона створює.

Я люблю яскраві барви в природі, і осінь у цьому процвітає. Ну коли ще можна милуватися золотими шатами дерев, крокувати килимом з різноколірного листя, вдихаючи його прілий аромат? Та що там, крокувати! Купатися в морі з жовто-багряного листя, насолоджуючись його приємним шарудінням. Відчути себе дитиною та влаштувати листопадний дощ. Всі ці насолоди доступні лише восени. Вони цілком компенсують смуток від споглядання природи, що повільно в’яне.

Сухо, немає сльоти, не турбує різкий, рвучкий вітер? Чудово! Значить, погода прекрасна, і немає приводу для поганого настрою. Не повинно бути!

Геть осінню депресію! Життя триває. Не варто затьмарювати його перебіг зневірою та деструктивними думками. Тільки радість, позитив та оптимізм!

Як прогнати міжсезонну нудьгу? Активним відпочинком! Вирушити в осінній парк. Вибратися на природу із друзями. Погуляти лісом, збираючи букети з гарного листя. Зробити вишуканий гербарій, який весь рік нагадуватиме про кращі дні минулої осені.

Я вважаю себе домосідкою, але не можу не відзначити користь таких прогулянок. Вони бадьорять і дарують величезний заряд енергії, яким хочеться ділитися з оточенням. Найчастіше це виявляється у потужному припливі творчої наснаги.

Осінній настрій може бути добрим! І неодмінно буде!

Подібні твори:

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір на тему «Осінь — найкраща пора року»

Твір-роздум «Чому я люблю осінь?»

Твір-розповідь на тему «Чим мені подобається осінь?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>