Твір «Осінній парк»

загрузка...

Прогулянка осіннім міським парком

Осінній парк

Нещодавно ми з мамою гуляли в міському парку. Я щойно повернулася зі школи, коли мама запропонувала піти подивитися, яка гарна осінь у місті. Стояв сонячний, але досить вітряний і прохолодний день. Осінній парк виглядав чудово. Заходячи до нього, я звернула увагу на листя. Воно усипало алеї й стежинки та переливалося золотими, червоними, бордовими барвами. Вітер легенько піднімав цю красу з землі та плавно кидав під ноги.

Величні клени одяглися в пекучий рум’янець. Вони стоять замріяні, іноді кидаючи своє різьблене дивне листя. Здається, ніби вони сумують про прихід жовтня. Аж раптом десь узявся різкий вітерець і без жалю зірвав осінню красу з зажурених дерев.

А як гарно виглядають золотокудрі берізки на тлі зелених ялин і сосен! Опускаючи свої гілки, вони немов сумують, що ось уже зовсім скоро прийде зима та настануть холоди. Як красиво й велично виглядають дуби! Вони схожі на гордовитих велетнів, що дивляться на мене звисока, розкинувши свої могутні гілки. Раптом пронісся справжній листяний дощ! Це, напевно, все витівки вітру-бешкетника. Він зірвав осіннє листя, що не встигло до кінця опасти.

Попри осінній листопад-падолист у парку було добре й радісно. Навколо бігало багато хлопців, з якими я познайомилася. Ми разом почали бігати по доріжках, грати у квача та ховатися за деревами. Ми збирали величезні букети опалого листя і, підкидаючи високо вгору, розкидали, пускаючи за вітром. Потім цю осінню листяну ковдру ми розкидали ногами та подовгу валялися в величезних купах жовтого й багряного листя. Воно було дуже чистим, тому ми не боялися, що забруднимо одяг.

День швидко добіг кінця. Настав час повертатися додому. Я залишилася дуже задоволена, що ми з мамою відвідали осінній парк.

Подібні твори:

Твір «Осінь у парку»

Твір «Краса осіннього парку»

Твір-роздум на тему «Осінь»

Твір «Осінь у місті»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>