Твір на тему «Осінь за вікном»

Вид з мого вікна восени

Осінь за вікном чарівну казку пише

Я дивлюся у вікно. За ним бачу осінь — в усій своїй неповторній красі. Ловлю себе на думці, що мимоволі милуюся видом з вікна. Чим же так зачарувала мене осінь? Звичайно ж, чудовим перетворенням природи, її яскравими барвами. Все навколо в строкатих золотисто-багряних тонах: дерева, чагарники, трава. І навіть там, де земля встелена асфальтом, можна споглядати, як шурхотить килим з різнокольорового листя. Дивовижна краса!

І лише трохи сумно стає від думки, що так буде не завжди. Період золотої осені пройде, і настануть холоди, вдарять морози. Дерева втратять листя та їхню нинішню красу буде знищено…

Але зараз про це думати не хочеться. Адже так приємно спостерігати святкову пишність за вікном! Ах, як же я все-таки люблю золоту осінь!

Осінь за вікном чарівну казку пише

Я дуже люблю осінь. Мені подобається спостерігати за чудовими перетвореннями природи. Все навколо буяє яскравими, жовтогарячими барвами. Не дарма осінь прозвали золотою.

У дощовиту погоду немає нічого приємнішого, ніж закутатися в теплий плед, зварити чашку какао та читати книгу або дивитися фільм, мигцем спостерігаючи краєм ока, як за вікном метушаться в поспіху ті, в кого в цей день невідкладні справи.

З часом листя опадає майже повністю, встелюючи землю багряним килимом. Дивовижне видовище! Я із захопленням спостерігаю, як осінь за вікном чарівну казку пише.

Осінь — найкраща пора року для неробства та чаювань справжніх домосідів. Цей період має свій прекрасний особливий шарм з ноткою смутку. Це час для роздумів і рукоділля.

Зазвичай в другій половині листопада я вже потихеньку починаю готуватися до Нового року, зокрема, обмірковую подарунки своїм близьким. Я дуже люблю все робити своїми руками та з душею. Наприклад, в’язаний шарф своєму дідусеві я почала робити ще в жовтні.

Осінь для мене — це казкова, гарна пора, коли втілюються в життя дива. Це час приємних спогадів і підготовки до новорічних свят.

Дивіться також:

Твір-опис осені

Твір-мініатюра «Осінь»

Міні-твір «Рання осінь». Текст-розповідь

Твір на тему «Пізня осінь». Текст-розповідь

1 Комментарий “Твір на тему «Осінь за вікном»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>