Нарис на тему «Осінь»

Осінь — гарна пора року

Нарис про осінь

Як не любити дивовижну чарівність осені? Це така гарна пора! Йдеш, а під ногами ледь чутно шарудить опале листя. Особливо гарне кленове! Воно має таку багату кольорову гаму: від зеленого, трохи повитого жовтизною, до багряного.

На яке дерево не поглянеш, кожне прекрасне по-своєму. Береза ​​звісила свої гілки з яскраво-жовтим листям, так схожим на золоті монетки. Сіла ворона, та ці монетки з легким шелестом посипалися на землю.

А ось стоїть обліпиха, усипана помаранчевими ягодами. Їх так багато й вони схожі на маленькі мандарини. Так, саме так! Обліпиха мандаринового кольору! Коли робиш для себе таке відкриття, душа починає співати. Скільки ж краси в усьому цьому зачаруванні!

Неповторна краса осені

Осінь балує нас своєю різнобарвною палітрою. Літо — це зелень з яскравими плямами квітів. Зима — нескінченна білизна. Весна — суміш з усього цього. І тільки осінь грає всіма кольоровими барвами, що приберегла для нас природа.

Одне тільки небо чого варте. Навіть осінні хмари якісь кольорові. Око неможливо відірвати від небосхилу!

Граки збираються в зграї, вирішуючи покинути нас до весни. А перед далекою дорогою облітають всі сади, щоб поласувати яблуками та обліпихою. Ось так покружляють з тиждень, наберуться сил і раптом зникають. І після цього гамору настає тиша.

А в лісі давно тихо. Йдеш, не поспішаючи, стежкою, тільки опале листя шарудить. Птахів зовсім не чути, як не напружуєш слух. Нема того веселого щебетання, що розноситься по літньому лісу. Не дивно, адже пернаті відлетіли в теплі краї.

А ти все це бачив? Ти помітив все це? Ні? Тож розплющ свої двері назустріч щастю! Відкрий рано-вранці очі, посміхнися самому собі та крокуй назустріч диву. Проведи цей день з осінню, такою чарівною та неповторною порою. А на заході зведи очі до неба та ти побачиш, якими дивовижними барвами грає воно, як перебирає всі відтінки, поки сонце зовсім не сховається за горизонтом. Якщо ти зачекаєш ще трохи, то побачиш невимовну красу зоряного розсипу. Від твого дихання йде пар. Це повітря наповнене осіннім морозцем. Вдихни його глибше, відчуй його свіжість.

А тепер на тебе чекає затишне ліжко. Ти кладеш голову на подушку й знову посміхаєшся. Серце твоє сповнене спокоєм і щастям, зрозумілим тільки тобі одному.

Отже, поспішай. На тебе чекає осінь — найгарніша пора року.

Дивіться також:

Твір на тему «Чарівна осінь»

Твір-опис осені

Твір на тему «Осінь — чудова пора року»

Твір на тему «Осінь — найкраща пора року»

Твір-опис на тему «Прихід осені»

Твір на тему «Тепла осінь»

Твір «Осінній день»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>