Твір «Осінь у місті»

загрузка...

Осінь у моєму місті

Осінь у місті

Золота осінь легкою ходою увійшла в моє місто. Тихо, босими ногами прогулялася по теплому асфальту вулиць і бульварів. Заглянула в сквери, то тут, то там залишаючи впевненою рукою художника яскраві мазки.

І, звичайно ж, вона не обійшла стороною міський парк. Задерши голову, я оглянув крони дерев, нещодавно такі соковито-зелені. А тепер вони розбавлені жовто-червоними плямами.

З кожним днем ​​парк перевтілювався в образ, задуманий художницею. Безліч яскравих барв осені вражає. Наприклад, на цьому дереві вона вибірково прикрасила гілки в лимонно-жовтий колір. Вийшло красиво: одна гілка зелена, інша повністю жовта. А оте дерево осінь немов скропила жовтою фарбою. Здалеку воно здається зеленим у жовтий горох. Дикий виноград, що оповив ліхтарний стовп, за кілька днів перетворився на пурпурно-бордовий. Чудове видовище!

Художниця-осінь не перестає мене дивувати. Я обожнюю цю чарівну пору року!

Як осінь приходить у місто

Настала осінь. Пташки відлітають у теплі краї. Залишилися тільки ті, які зимують у моєму місті. У цю пору року я сам роблю годівнички для птахів і вішаю їх на дерева.

Восени дерева пофарбовані в яскраві барви. Можна помітити різні кольори: зелений, червоний, помаранчевий, жовтий, багряний. Дивлячись на це чудове розмаїття, у людей піднімається настрій. Але з кожним днем ​​листя стає менше. Дме вітерець, що зриває листя з дерев і акуратно опускає на землю. І виходить незвичайний листопад.

Восени моє місто стає красивим — золотим. Навіть голі дерева не псують таку дивовижну красу. Я люблю осінь у своєму місті!Подібні твори:

Твір «Осінь у парку»

Твір на тему «Осінь — найкраща пора року»

Твір-опис осені

Твір «Прийшла осінь»

Твір-опис на тему «Прихід осені»

Твір-роздум «Чому я люблю осінь?»

Твір-розповідь на тему «Чим мені подобається осінь?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>