Твір-опис на тему «Осінь-чарівниця»

Осінь-чарівниця у гості прийшла

Осінь-чарівницяНарешті завітала до нас у гості вона, осінь-чарівниця. Потрапивши під її чаклунство, жива природа перетворилася на золоту казку.

Мені дуже подобається ця пора року за її величну красу. Особливо гарний в цей період ліс. Всі дерева забарвлюються в яскраві фарби, що променисто грають при світлі дня.

Осінь, мов геніальна художниця, майстерно фарбує всі рослини та надає неповторність кожному деревцю. Ніби в казковому хороводі, стоять урочисто вбрані дерева, а ліс, прикрашений золотим килимом, нагадує мальовничу картину.

Я дуже люблю гуляти в осінньому лісі, збирати барвисті букети з золотистого листя та робити з них ікебани.

Осінь — найкрасивіша пора року. Як її тільки не називають: золота, чарівна, мальовнича, барвиста, дивовижна, щедра. Багата на урожай, вона прикрасить будь-який стіл грибами, стиглими овочами та фруктами. Ми всією сім’єю часто ходимо в ліс по гриби. Збираємо ці плоди природи та засушуємо на зиму, згадуючи яскраві барви природи. Гуляючи лісом, мене заворожує вид перефарбованого листя. Золотиста охра, червона мідь, зелена латунь, коричнева бронза — всі ці відтінки роблять осінь чарівною та неповторною. Природа ніби відкриває останній подих перед довгим сном. Ближче до кінця осені дерева оголюються. На вулиці холоднішає, і незабаром можна буде побачити перші сніжинки.

Яка шкода, що осіння пора така коротка! З настанням холодів золоті барви починають в’янути. Листя з кожним днем ​​тане на деревах, а усипана золотим килимом земля стає все пишніше.

Ось така вона, осінь-чарівниця… Гарна, чудова, але швидкоплинна, як і все в природі.

Чарівниця-осінь

Про чарівницю-осінь складено багато віршів — це чудова й прекрасна пора. Однак вона буває не тільки яскравою і святковою, а й дощовою, похмурою. Але в цьому полягає її особлива краса. Після осіннього дощу гілки дерев виблискують прозорими крапельками, від чого здається, мов дерева прикрашені кришталевими намистинами.

Сонечко наприкінці осені світить не так яскраво, а дні стають коротшими. В небі видно, як пролітають зграї птахів, що прагнуть відлетіти в теплі країни. Вранці все частіше опускається туман, що огортає землю дивовижною, якоюсь містичною атмосферою. Природа з кожним днем ​​все глибше занурюється в довгий сон.

А я радію кожному побаченому моменту незвичайної природи. Навіть низьке похмуре небо не дає мені сумувати. Адже пишний килим з листя шарудить у мене під ногами та створює неповторну осінню мелодію.

Дякую тобі, осінь, за те, що була в нас у гостях, що дарувала красу, натхнення та гарний настрій. Ти — справжня чарівниця!

Цей твір підходить також для теми «Мальовнича осінь».

Дивіться також:

Твір на тему «Чарівна осінь»

Твір на тему «Щедра осінь»

Твір-роздум на тему «Осінь»

Твір «Золота осінь»

Твір-опис осені

Твір на тему «Осінь за вікном»

Твір «Прийшла осінь»

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір «Барви осені»

Твір «Художниця-осінь»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>