Твір на тему «Осінь — чудова пора року»

загрузка...

Осінь — чудова пора року

Непомітно настала осінь — чудова пора року. Уже в серпні з’явилися її перші прикмети. День вкоротився, погода частіше стала похмурою і дощовою, птахи почали збиратися зграями, а на деревах з’явилося жовте листячко.

Пройде зовсім небагато часу, як поступово всі дерева змінять свої наряди. Вони будуть просто невпізнанними. Їхнє листя стане жовтого, червоного та строкатого забарвлення. Особливо яскраво виглядають клени. На одному дереві можна спостерігати різні кольори: верхівка червона, а нижнє листя пофарбоване в жовтий колір.

Немає іншої пори року, крім осені, яка могла б похвалитися таким розмаїттям барв і відтінків. Але ця краса на деревах тримається недовго. Через два-три тижні майже все листя опаде. Навіть наприкінці вересня, якщо подує різкий вітер, він зірве перше слабо прикріплене до гілочок листячко, і воно, немов парашути, закрутиться у повітрі, опускаючись на землю.

Зазвичай ця пора дуже подобається дітям. Не переживаючи про чистоту одягу, вони можуть весело бігати й шарудіти опалим листям. Дуже цікаво збирати їх в оберемок і підкидати високо вгору, а також стрибати в купу листя.

Мені подобається сидіти з чашкою чаю біля вікна й спостерігати, як кружляє у повітрі листя клена, який росте під моїм вікном. Осіннє листя схоже на прекрасних метеликів, що танцюють вальс. У цей час дуже добре стає на душі, одразу ж заспокоюєшся, з’являються різні спогади про проведені літні канікули. Якою б гарною не була осінь, все ж кожен сумує про літо, про його теплі сонячні дні. Адже пора золотої осені змінюється нудними й дощовитими днями.

Отже, всі сезони року гарні по-своєму. Але, на мою думку, найгарнішим періодом у житті природи є осінь. Це, дійсно, чудова пора року. Я завжди радісно вітаю осінь з її барвистим листям і дивовижним листопадом.

Подібні твори:

Твір на тему «Осінь — найкраща пора року»

Твір «Осінь — прекрасна пора»

Твір-опис осені

Твір на тему «Чарівна осінь»

Твір на тему «Осінь за вікном»

1 Комментарий “Твір на тему «Осінь — чудова пора року»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>