Забруднення довкілля та проблеми його охорони

Охорона довкілля — обов’язок кожного!

Охорона довкілля

Ми живемо в світі, де спостерігається швидкий технічний прогрес. Зараз майже у кожного є комп’ютери, а для надрукування потрібно багато паперу, яку отримують, вирубуючи ліси. Багато сімей мають автомобілі. Але необхідно пам’ятати, що вони викидають у атмосферу вихлопні гази, що завдають шкоди здоров’ю всього живого на Землі.

У магазинах кожен намагається розрекламувати свій товар, використовуючи барвисті упаковки. Часто поміщають продукцію в пластик, скло або целофан. На жаль, деякі люди, побувавши на природі, залишають купи сміття в лісі. А скільки пляшок і упаковок плаває в водоймах! Через них страждають водоплавні птахи й підводні мешканці: риби, рачки, черепахи.

Хоч у школі запроваджено предмет екологія, на якому повідомляються неприємні факти про стан навколишнього середовища, все ж більшість людей так і не замислюється над цими проблемами. Але ми завжди повинні пам’ятати про те, що повністю залежимо від навколишнього природного середовища.

Отже, охорона довкілля — обов’язок кожного!

Проблеми охорони довкілля

Наразі проблеми охорони довкілля є дуже актуальними. На жаль, люди прагнуть до наживи та винищують рідкісних тварин. У дикій природі хижаки теж можуть з’їсти таку тварину. Але їм потрібно лише така кількість м’яса, яка вгамує голод. Людині ж завжди всього мало, вона ніяк не може зупинитися, поки не знищить цей вид повністю.

Станом на сьогодення створені й діють всесвітні організації із захисту тварин і рослин. Але казати, що їхня робота ефективна й наразі жива природа у безпеці, поки зарано. Звісно, рослинний і тваринний світ може поступово відновлюватися, але для цього буде потрібно багато часу.

Любов до навколишнього середовища необхідно виховувати з дошкільного віку. Треба вчити дітей дбайливо ставилися до тварин, не руйнувати пташині гнізда, не ламати гілки дерев, не топтати комах. Якщо не замислюватися про все це сьогодні, то завтра нам всім буде загрожувати небезпека, адже в природі все взаємопов’язано. Якщо немає однієї ланки, то не буде й ланцюжки.

Отже, кожна людина повинна пам’ятати про це й берегти рідну природу.

Дивіться також:

Твір на тему «Охорона природи»

Твір на тему «Забруднення навколишнього середовища»

Твори на тему «Людина та природа»

Твір на тему «Екологія і людина»

Твір на тему «Збережемо природу рідного краю!»

Ставтеся до природи дбайливо!

Твір «Вплив людини на природу та його наслідки»

Твір на тему «Людина — частина природи»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>