Твір на тему «Патріотизм»

загрузка...

Що таке патріотизм? Дехто вважає ним показове використання державної символіки. Але в мене інше бачення суті цього поняття. Свої міркування з цього приводу я виклав у нижченаведеному творі.

Патріотизм — це…

Що таке патріотизм?

Ми живемо в Україні, розташованій у центрі Європи. Серед інших європейських країн Україна є найбільшою. У нас прекрасний клімат, родюча земля, мальовничі краєвиди, гостинний народ.

Україна — моя рідна країна, моя Батьківщина. Вона є спільним будинком для різних народів, які її населяють.

Любов до рідної країни називають патріотизмом. Я люблю свою Батьківщину та пишаюся нею. Вона в мене одна-єдина. Тому я вважаю себе патріотом України. Коли я виросту, то захищатиму рідну землю від ворогів. Так повинен робити кожен вірний син своєї країни. Я вважаю, що патріотизм живе в кожному з нас. Але його треба розвивати.

На мою думку, патріотизм полягає не тільки у любові до рідного краю, а й у любові та повазі до свого народу та своєї рідної мови.

Я вивчаю українську мову у школі та постійно працюю над підвищенням власної культури мовлення.

Ми — молоде покоління, від якого залежить майбутнє України. Наша мета — її добробут, процвітання та мир у країні. Наш обов’язок — боронити незалежність України. Заради її щасливого, світлого майбутнього кожен громадянин повинен робити все, що в його силах. Діти повинні добре вчитися, а дорослі — чесно працювати та сплачувати податки. Все це і означає бути справжніми патріотами України, які гідні своєї Вітчизни та цінують її.

Отже, що таке патріотизм? Патріотизм — це громадянське почуття, змістом якого є любов та відданість Батьківщині. Це готовність жертвувати власними інтересами та навіть життям заради рідної країни.

Інші твори:

Твір на тему «Батьківщина»

Твір-роздум про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Твір на тему «Український народ»

Твір на тему «Батьківщину не вибирають»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>