Твір «Педагог майбутнього: яким я його уявляю?»

загрузка...

Моє уявлення про педагога майбутнього

Зібравшись писати твір на тему «Педагог майбутнього», я замислився. Дійсно, яким я його уявляю? У наш час технології настільки стрімко розвиваються, що новинки електроніки часом випереджають уяву. Багато фантастичних розповідей та фільмів стали пророчими. Але одна справа якщо мова йде про гаджети й зовсім інша — про людей.

Якби питання про педагога майбутнього поставили школяреві, скажімо, сімдесятих років минулого століття, він би сказав, що уявляє його роботом. Купа заліза, що рухається, цілком відповідає духу того часу.

В епоху цифрових технологій прогресивні уявлення зовсім інші. Сьогодні практично всі сфери життя перекочували в Інтернет. І сфера освіти не є винятком. Онлайн-викладання — дуже популярна послуга на сьогодні. Можна займатися з учителем дистанційно, а можна проходити навчання без залучення інших людей, тобто за самовчителем.

Безсумнівно, у перспективі в даній сфері нас чекає прорив. І, судячи з сучасних темпів розвитку людства, мова йде про найближчі десятиліття.

Педагога майбутнього я уявляю у вигляді голограми. І це аж ніяк не плід моєї фантазії. Вже сьогодні технології впритул підійшли до того, щоб використовувати голограми при проведенні лекцій, презентацій, концертів і подібних масових заходів. Поки що це в новинку, але в майбутньому стане повсякденним явищем. Чи означає це, що класичні вчителі, якими є живі люди, зникнуть? Зовсім ні. Гадаю, їх просто буде набагато менше, ніж зараз.

Важко уявити, як віртуальні вчителі навчатимуть дітей письма або плавання. На мій погляд, для подібних видів навчання потрібна взаємодія, а значить, жива присутність вчителя або тренера.

Отже, педагога майбутнього я уявляю віртуальним — у вигляді голограми.

Подібні твори:

Твір «Моя майбутня професія — вчитель»

Твір «Професія вчителя»

Твір-звернення про професію вчителя

Твір на тему «Вчительська праця»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>