Твір «Моя майбутня професія — перекладач»

загрузка...

Майбутня професія перекладач

Чому я хочу стати перекладачем?

Після закінчення школи практично перед кожним випускником постає питання вибору майбутньої професії. Цей вибір дуже важливий для кожного, бо від нього залежить майбутнє кожного школяра. Я не є винятком, тому теж зіткнулася з необхідністю такого вибору та вже зробила його. Моя майбутня професія — перекладач.

Чому я хочу стати перекладачем? Я просто мрію займатися тим, що мені подобається. А подобається мені вивчати іноземні мови, культуру. Я вивчаю англійську мову. Можу сказати, що вже добре володію нею. З цієї причини я вирішила стати перекладачем, тому намагатимуся вступити до університету з метою отримання даної професії. А ще я дуже люблю подорожувати, хоч до закінчення школи я з мамою практично нікуди не їздила. Тож я сподіваюся, що моя майбутня професія перекладачки мені в цьому допоможе.

Навчання у нашій країна коштує багато грошей. Мені потрібно дуже добре здати ЗНО, щоб набрати максимальні бали. Саме тому майбутню професію потрібно обирати таку, про яку давно мрієш. Для здавання ЗНО потрібно підбирати ті предмети, які відповідають твоїй майбутній спеціальності та в яких ти найбільше обізнаний. В іншому випадку вступити до університету на безкоштовне навчання буде практично неможливо.

Я дуже люблю мови, саме тому я обрала англійську. Моя рідна українська мова обов’язкова для складання ЗНО. Решта предметів для мене не дуже важлива. Як відомо, ЗНО проходитиме в тестовій формі. Нам будуть даватися питання з варіантами відповідей, де ми повинні будемо обрати правильні варіанти. Сподіваюся, удача посміхнеться мені, і я стану перекладачем!

Професія перекладача — це моє покликання

Я дуже хочу вступити до вишу та виїхати вчитися у велике місто, почати самостійне життя та відчути себе дорослою. Щоб вступити на безкоштовне навчання, потрібно по максимуму набрати бали на тестуванні. Мені потрібно вступити вчитися безкоштовно, бо мама виховує мене одна. На жаль, у нас немає коштів, щоб оплачувати навчання. Я сподіваюся лише на свої знання.

З самого дитинства я дуже люблю вчитися, дізнаватися про щось нове й цікаве. Коли я була ще малятком, я мріяла бути вчителькою. Я збирала своїх ляльок у коло та давала їм уроки. Це було так весело! Там у мене були свої улюбленці, так само як у шкільних вчителів. Але вступати до вишу я вирішила на перекладача, якщо моїх балів вистачить. З дітьми я не дуже люблю возитися. А ось професія перекладача — це моє майбутнє покликання.Я дуже хвилююся за майбутнє ЗНО, тож хочу почати готуватися до нього заздалегідь. Незабаром навчання в школі закінчиться, тому час шукати репетиторів, які б мені допомогли. А зараз я від шкільних викладачів отримую матеріали для підготовки до ЗНО.

Отже, моя майбутня професія — перекладач. А всім, хто ще не визначився з вибором професії, раджу обрати те, про що ви мрієте. Не зраджуйте свою мрію та пам’ятайте, що тільки ви вирішуєте, ким станете в майбутньому!

Подібні твори:

Твір на тему «Вибір професії»

Твір «Ким бути?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір «Яку професію обрати?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>