Твір «Плюси й мінуси інтернету»

Плюси й мінуси Інтернету

Я вважаю, що інтернет є найзручнішим джерелом інформації. Завдяки всесвітній системі передачі даних ми можемо швидко знайти те, що для нас важливо. Досить виконати лише кілька клацань мишкою. Дана можливість — найжирніший плюс інтернету. Інформація тут систематизована за темами та доступна. Тепер людині не потрібно далеко йти, щоб прочитати твір Пушкіна або зателефонувати до довідкової служби заради телефону аптеки.

Інтернет — унікальне явище, аналогів якому немає. Одна з його найважливіших функцій — швидкий обмін інформацією. Сьогодні посилання листа через електронну пошту займає лише кілька секунд. Те ж саме стосується і спілкування в реальному часі, відеозв’язку тощо.

Ще одним плюсом інтернету є можливість виконання багатьох справ не виходячи з дому. Мова йде про віддалену роботу, дистанційне навчання, оплату рахунків, отримання кредитів, замовлення та доставлення продуктів.

Однак слід пам’ятати й про мінуси інтернету. Один з них полягає в тому, що люди стали менше спілкуватися наживо, віддаючи перевагу соціальним мережам. Також велика кількість і легкодоступність інформації негативно позначаються на рівні освіти учнів. Наприклад, багато школярів не обтяжують себе самостійним виконанням домашнього завдання. Замість самоперевірки зробленої роботи, вони в готовому вигляді переписують її з інтернету.

Крім того, важливо знати, що не вся інформація, що міститься на інтернет-сайтах, є перевіреною та правдивою. Людина повинна навчитися користуватися інтернетом і вміти відрізняти авторитетні джерела від простих сайтів, де пишуть непрофесіонали. Не варто забувати й про те, що в інтернеті, як і в реальному житті, орудує чимало шахраїв. Тому ніколи не можна проявляти зайву довірливість і втрачати пильність.

Таким чином, користування інтернетом має свої плюси й мінуси. В цілому ж, ці плюси значно переважують мінуси. Якщо вміти правильно шукати необхідну інформацію, то інтернет стане хорошим другом і надійним помічником.

Інші твори:

Твір на тему «Інтернет»

Твір-розповідь на тему «Комп’ютер у моєму житті»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>