Твір на тему «Подорож до осіннього лісу»

загрузка...

Мандрівка до лісу

Подорож до осіннього лісу

Ми вирушили до осіннього лісу

Спекотне літо добігло кінця. Кермо влади природою взяла в свої руки красуня-осінь. З приходом осінньої пори в природі відбуваються зміни, не звернути увагу на які просто неможливо. Щоб помилуватися красою осені, ми вирушили до лісу, що розташовується одразу за містом.

Наша невелика подорож із класом і вчителем почалася вранці. В цей час природа тільки-но прокидається і готується зустріти новий день. Погода видалася на славу: сонце вже розпустило свої грайливі промінчики на землю. Хоча сильного тепла ми вже не відчували, настрій від сонячного ранку був у всіх чудовий. Разом з нами раділа й осіння природа.

Ліс, у який ми вирушили на осінню прогулянку, зустрів нас привітно. Від легкого осіннього вітерцю листя на деревах шелестіло. Було схоже, ніби ліс вітається з нами, запрошуючи в свої володіння.

У казковому осінньому лісі

З приходом осінніх деньків все навколо змінилося. Дерева та чагарники переодяглися в нові наряди: жовті, помаранчеві, багряні. Від такого різноманіття барв склалося враження, ніби ми потрапили на казковий бал. Могутні сосни нагадували вартових, тонкі берізки в жовтих сукнях були схожі на вродливих струнких принцес, високий дуб у коричневому фраку нагадував короля. А осіннє листя, що час від часу падало з дерев — це різнокольорове конфеті.

З приходом до лісу осені змінилися не тільки дерева, трава та чагарники. Про настання осені нам також розповіли птахи, що готувалися до відльоту в теплі країни, й комахи, які вже перестали набридливо дзижчати, а були в сонному стані. А ось ми помітили білку. Напевно, вона збирає запаси на зиму.

Гуляючи лісом, ми згадали твори, що присвячені осінній порі. Цією трохи сумною порою захоплювалися поети, музиканти, художники. Ми теж вирішили не відставати від творчих людей та складали свої вірші про осінь.

Повернувшись з осіннього лісу додому, ми вирішили зробити велике полотно із зібраного нами різнокольорового листя. Але спочатку його потрібно засушити.

Отже, подорож до осіннього лісу нам дуже сподобалася.

Похід до лісу з класом 

Швидко минуло тепле літо, настала осінь. Вересень — перший осінній місяць. У цей час всі учні йдуть до школи. Радісно зустрічатися з однокласниками, ділитися своїми враженнями про проведені літні канікули.

Наша прогулянка до осіннього лісу

Разом з класним керівником ми вирішили в першу неділю вересня відправитися на прогулянку осіннім лісом. Добре, що поруч з нашим містом розташовується невеликий змішаний лісок.

Вранці в неділю ми зібралися на ґанку нашої школи. Прийшли всі учні, деякі були з батьками. До осіннього лісу ми вирушили пішим ходом, адже йти було лише близько двадцяти хвилин.

І ось нас зустрічає ліс, який помітно змінився за перші осінні деньки. На деяких деревах вже стало жовтіти листя. Сильного листопаду ще не спостерігалося, але в деяких місцях вже лежали листочки, що відпали з дерев. Багато учнів зібрали гарні букети з різнокольорових листочків, щоб потім засушити їх. Із засушених зібраних листочків ми зробимо потім загальну творчу роботу.

Гарна осіння погода

Погода в цей недільний день стояла просто дивовижна. Здавалося, що літо не хоче передавати своє правління осені. Між дерев весело «бігали» сонячні промені. Ми зустріли в повітрі павутину, а це значить, що погода буде теплою ще кілька днів.

Крізь високі верхівки дерев проглядало яскраве блакитне небо. Цього дня на ньому не було жодної хмарини. Цікаво, скільки часу триватиме така гарна осіння погода?

Ми багато ходили осіннім лісом, тому вирішили влаштувати пікнік. Ми розташувалися на лісовій галявині, дістали з рюкзаків контейнери з їжею, термоси з чаєм. Під час смачного обіду згадували різні твори, що присвячені осінній порі. Як виявилося, існує багато картин, пісень, віршів, оповідань про осінь. Напевно, цей час року, дійсно, здатний надихати на творчість.

Наш недільний похід до осіннього лісу пройшов просто чудово. Задоволені, але трохи втомлені, ми повернулися додому вже під вечір.

Дивіться подібні твори:

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Твір «Осінній ліс»

Твір-опис осені

Опис лісу у художньому стилі

Твір «Золота осінь»

Твір «Барви осені»

Твір-мініатюра «Осінь»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>