Твір «Моя майбутня професія — пожежник»

Чому я обрав професію пожежника?

Моя майбутня професія — пожежний

Мої батьки зовсім не здивувалися, коли я повідомив їм, ким хочу стати: моя майбутня професія — пожежник. Це моя мрія з раннього дитинства, про яку мама з татом, звичайно ж, знали. Просто вони вважали, що коли я підросту, то передумаю. Що ж, не передумав, а залишився вірним своїй мрії!

Пожежник — професія героїчна. Вона не просто корисна для суспільства, людей, а життєво необхідна! Працю пожежника можна порівняти з роботою лікаря — і там, і там відбувається порятунок людських життів. Однак принциповою відмінністю є фактор ризику. Рятуючи хворого, лікар не ризикує власним життям. А життя пожежника знаходиться в небезпеці постійно, кожну хвилину, коли він бореться зі стихією, протистоячи вогню. Саме в цьому й полягає справжній героїзм, за який праця пожежника варта особливої ​​поваги.

Кожен, хто обирає цю професію, повинен поставити перед собою питання: «А чи здатний я на відважні вчинки? Чи зможу я проявляти безстрашність?» Причому ці риси характеру знадобляться не один раз, а потрібні щодня, постійно.

Крім того, щоб стати пожежником, треба мати добру фізичну форму, вміти швидко приймати рішення в екстремальних ситуаціях, бути пунктуальним, дисциплінованим і стресостійким. Представників цієї самовідданої професії неможливо не поважати!

Я хочу стати пожежником

Багато моїх друзів, дізнавшись, що я хочу стати пожежником, дивуються. В їхніх очах ця робота не є престижною. Але у мене інші критерії вибору професії. Я не намагаюся переконати їх у своїй правоті, бо розумію, що це особиста справа кожного. Як то кажуть, на смак і колір товариша немає. Кожен має право сам обирати власну долю. А вибір професії — це, дійсно, доленосне рішення.На мій погляд, професія пожежник — одна з найпотрібніших і значущих у світі. Щоб її опанувати, необхідно володіти певним станом душі й складом характеру. Чуйність — ось головна риса пожежника за покликанням.

Отже, я вже зробив свій вибір професії та радий, що батьки його схвалюють. У майбутньому я врятую багато людських життів і стану справжнім героєм свого міста!

Подібні твори:

Твір «Яку професію обрати?»

Твір «Моя майбутня професія — військовий»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір «Ким бути?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>